Má 29 rokov a čaká už deviate dieťa. Jej najmladší syn má len 5 mesiacov, keď uvidíte tie fotografie, budete bez slov

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (that_rosario_life)

29-ročná mamička je už deviatykrát tehotná, pričom jej najmladší syn má len päť mesiacov. Zatiaľ sú všetky jej deti synovia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, mamička množstva synov je opäť tehotná a aj teraz tipujú, že to bude zase chlapec. Yalancia z Dallasu porodila ôsmich synov: Jamel (12), Michael Jr (9), Angelo (8), Armani (6), Prince (5), Úprimný (3), Armani (1) a Gimani (5 mesiacov). Ďalší chlapec, Gimani, zomrel ešte počas tehotenstva. Teraz je tehotná s dieťaťom číslo deväť, ktoré sa má narodiť budúci rok. „Ešte neviem pohlavie, ale vždy hádam chlapca,“ zažartovala.

Vždy chcela mať veľkú rodinu

Mamička podniká z domu a ako tvrdí, vždy chcela mať veľkú rodinu, pretože vyrastala ako najstaršia zo siedmich súrodencov. „Niekoľko mojich chlapcov bolo počatých počas užívania antikoncepcie, ale s radosťou sme ich privítali, a potom bolo niekoľko plánovaných. Už antikoncepciu neužívam,“ povedala. Podľa jej slov žijú v rámci svojich možností a majú skvelý systém nastavenia rozpočtu.

Nerieši, čo si o nej myslia

Na Instagrame má takmer 60-tisíc sledovateľov a obviňujú ju z toho, že využíva systém, ale ona to nerieši. „Mnohí mi radia, aby som začala brať antikoncepciu alebo sa ma pýtajú, ktoré dieťa má ktorého otca. Tiež mi hovoria, že nie som v poriadku, ale pozitíva vždy prevažujú nad negatívami,“ povedala. Veľmi dlho jej trvá príprava jedál a väčšinou si všetko chystá už v nedeľu na celý týždeň To isté aj čo sa týka oblečenia. Vstávajú o šiestej ráno, pripravujú sa na deň, spoločne raňajkujú, rozprávajú sa, a potom odídu z domu do školy.

„Milujem byť matkou a neľutujem to. Medzi prácou periem veľa oblečenia, varím jedlo, starám sa o mladšie deti doma.“ Ľudia ju však nazývajú lenivou a hovoria, že zneužíva systém v krajine.