Má 33 a už je starou mamou: Na ulici si ľudia myslia, že je to moje dieťa

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (rachelgarrettsmith)

Žena sa stala starou mamou, keď mala len 31 rokov. Ako sama tvrdí, na ulici si ju stále mýlia s mamou svojho vnuka.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nečakajte však žiadnu záhadu. Ako uvádza portál Tyla, Rachel Garrett Smith starou mamou od roku 2021, kedy jej nevlastná dcéra, 25-ročná Sheridan, porodila svoje prvé dieťa. V marci tohto roka sa stala Rachel už dvojnásobnou starou mamou, pretože sa Sheridan narodilo druhé dieťa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rachel Garrett Smith (@rachelgarrettsmith)

Mladá stará mama

„Nikdy som nečakala, že budem taká mladá babička, až je to šialené,“ povedala Rachel. „Bola som šokovaná, keď som sa to dozvedela. Malý Marley ma volá mimi, aby som si nepripadala tak staro.“ Medzi Rachel a jej partnerom Adamom, ktorý má dve deti z predchádzajúceho manželstva, je rozdiel 17 rokov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rachel Garrett Smith (@rachelgarrettsmith)

Ľudia si ju často mýlia

S jeho deťmi má veľmi blízki vzťah a mnohí ľudia si myslia, že ona a Sheridan sú sestry. „Minule si to myslel čašník, ale neopravili sme ho. No je to smiešne, lebo sa na seba nepodobáme,“ povedala. Dodala, že nikdy po vlastných deťoch netúžila, no byť starou mamou v tak mladom veku je naozaj zvláštne. Do svojich vnúčat je však zamilovaná. Ľudia si ju na ulici často mýlia s ich mamou, no ako sama tvrdí, mnohí si myslia aj to, že je Adamova dcéra.

Najnovšie články