50-ročná Julia Roberts to povedala za všetkých: „Dokonalosť je chorobou ľudstva! Líhame si pod nôž, aby sme skrášlili naše telo, no starostlivosť potrebuje hlavne naša duša“

KatkaR

Krásna herečka Julia Roberts šokovala verejnosť svojimi vyjadreniami o kráse a dokonalosti. Prinášame vám presné slová, ktoré napísala k svojej fotografii, na ktorej je bez štipky make-upu, a ktoré vás určite veľmi milo prekvapia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

“Dokonalosť je chorobou ľudstva. Na tvár si nanášame tony make-upu. Dávame si robiť botox a hladujeme, aby sme dosiahli svoju vysnívanú hmotnosť. Snažíme sa niečo napraviť, no nemôžete napraviť to, čo nevidíte. Je to duša, ktorá potrebuje chirurga. Je čas, aby sme sa zamysleli. Ako môžete čakať, že vás niekto bude milovať, keď nedokážete milovať ani sami seba? Musíte byť šťastní sami so sebou.

Nezáleží na tom, ako vyzeráte zvonka, ráta sa to, čo je vo vnútri. Dnes by som chcela uverejniť jednu fotografiu, na ktorej som bez make-upu. Viem, že mám vrásky na tvári, ale dnes chcem, aby ste si to nevšímali. Chcem, aby ste ma prijali takú, aká som a chcem, aby ste videli, kto ste vlastne vy a mali sami seba radi presne takých, akí ste,“ napísala sympatická herečka k svojej fotografii.

View this post on Instagram

😍😍 #juliaroberts

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberrts) on

Julia je naozaj nádherná žena a či s make-upom, či bez neho, na kráse jej to vôbec neuberá. Z jej slov by si mala niečo zobrať každá z nás a miesto neustálej nespokojnosti by sme sa mali zamerať na to, čo je v živote skutočne dôležité. Určite budeme šťastnejšie, nemyslíte?

Pozri aj: 8 vecí, ktoré by mala vedieť každá žena. Takto sa mení menštruácia s pribúdajúcim vekom

zdroj: babskeveci.sk (Katuš)

Najnovšie články