Plus-size influencerka skritizovala malé hotelové sprchy. Tvrdí, že sa do nich človek plnších tvarov nikdy nevojde

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@curvysam)

Jedna influencerka počas cestovania narazila na naozaj nepríjemný problém. V hoteli, v ktorom bola ubytovaná, sa totiž ledva vošla do sprchy. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, austrálska modelka a podnikateľka, známa pod prezývkou „CurvySam“, narazila na frustrujúci problém v hoteli v Sydney. Keďže má veľkosť 50, niekedy čelí problémom, s ktorými sa iné ženy nestretávajú a o svojom živote s krivkami informuje na sociálnych sieťach. Teraz ukázala, čo sa môže stať plus size žene v hoteli.

Foto: Pexels

Ledva sa vošla do sprchy

Sam bežne ukazuje outfity pre plnoštíhle ženy, obchody, kde predávajú vhodné a zároveň pekné oblečenie pre ženy ako je ona a zároveň sa snaží ženám dvíhať sebavedomie. Napríklad im ukazuje, že sa nemusia hanbiť nosiť bikiny. Tentoraz sa však rozhodla poukázať na problém, na ktorý narazila.

„Bývam v tomto hoteli a ledva sa zmestím do sprchy. Mám veľkosť 50,“ povedala v jednom videu. Sprcha mala sklenenú stenu, s ktorou sa nedalo hýbať a priestor, cez ktorý sa vchádzalo do sprchy, bol dosť úzky. Ako Sam demonštrovala, ona sama sa cezeň vošla len bokom.

Následne vysvetlila, že hoci majú izby s bezbariérovým prístupom, nikdy by si ich nezarezervovala, lebo vie, že niekto ich potrebuje viac ako ona a nevzala by miesto človeku s postihnutím. To však neznamená, že jej hnev nebol opodstatnený. Verí, že tento hotel jednoducho zabudol, že nie všetci hostia vyzerajú rovnako.

„Predstavte si, že zaplatíte 164 dolárov za noc za malý základný hotel a nezmestíte sa do sprchy… našťastie som sa tam LEN TAK TAK mohla dostať,“ hovorí ďalej vo videu.

„Len sa delím o moju cestu životom nadrozmernej veľkosti. Takže sa na mňa nemusíte sťažovať, alebo sa sťažovať na moje telesné rozmery. Som si vedomá, že som tučná (mám oči),“ dodala na záver.

@curvysam Plus size travel probs Imagine paying $250+ a night for a tiny basic hotel and not being able to fit into the shower….luckily I could JUST get in. I’m fully able bodied and would never book the accessible 🦽 room. And researching to see if I can fit into a shower is not something I’ve ever had thought of doing. Just sharing my journey of my plus size life. So no need to come at me about complaining or my body size. I’m aware I’m fat (I do have eyes) #plussizetravel #plussizethings #sydneyhotel #hotelstory ♬ original sound – CurvySam ~ Plus Size Fashion

Najnovšie články