Svokra ostrihala mojej dcére vlasy a tvrdí, že som s tým súhlasila. Rozhodla som sa jej pomstiť a toto sa jej páčiť nebude

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Dcéra sa s plačom zdôverila svojej mame. Jej babka jej totiž ostrihala vlasy a tvrdila, že jej to dovolila jej mama. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Now I’ve Seen Everything, vzťahy so svokrovcami sú často kontroverznou témou, keďže málokto s nimi udržiava priateľské vzťahy. Niekedy však tieto konflikty môžu zájsť priďaleko a vyvrcholiť pomstou rovnako ako v tomto prípade. Jedna babka sa totiž rozhodla za chrbtom rodičov ostrihať svoju vnučku a dokonca tvrdila, že jej to dovolili.

Foto: Pixabay

Ostrihala ju a klamala

„Mám 14-ročnú dcéru, má dlhé a kučeravé vlasy. Moja svokra nedávno vzala dcéru na víkend k sebe a k manželovmu otcovi. Už predtým mali moju dcéru u seba na víkend alebo prázdniny, takže som sa neobávala, že sa niečo stane, a moja dcéra sa počas našich ranných a večerných telefonátov zdala byť v poriadku,“ týmito slovami začala žena vysvetľovanie toho, čo sa stalo.

Keď však svokra doviezla vnučku späť k rodičom, akoby to ani nebolo rovnaké dievča. Jej dlhé vlasy, ktoré boli takmer po pás, boli náhle dlhé len po plecia a jej kučery boli vyrovnané. Mama z toho bola hrozená, keďže vedela, že si jej dcérka pestovala dlhé vlasy už od šiestej triedy a nikdy ani len nespomenula, že by jej kučery prekážali.

„Plakala a vysvetľovala mi, že to všetko urobila jej stará mama sama a klamala jej, že som jej na to dala súhlas. Preto mi to nespomenula počas našich telefonátov,“ vysvetľuje mamička.

Pomstila sa

Najnovšie články