Svokra ostrihala mojej dcére vlasy a tvrdí, že som s tým súhlasila. Rozhodla som sa jej pomstiť a toto sa jej páčiť nebude

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Mamička bola naštvaná na to, čo sa stalo a potom, ako dcéru konečne utešila, povedala o situácii svojmu manželovi. Priznala, že sa hodinu rozprávali o tom, ako by to mali riešiť, no nakoniec našli riešenie, s ktorým boli obaja spokojní. „Nakoniec sme dospeli k dohode, že moja svorka sa nebude s vnučkou stretávať sama, kým sa nenaučí rešpektovať jej hranice,“ prezradila mama.

Tam však situácia neskončila. Žena sa totiž rozhodla zavolať svokrovi a zistiť jeho verziu príbehu. Keď sa ho spýtala, či s tým má niečo spoločné, ostal zarazený, keďže mu jeho manželka povedala to isté, čo vnučke – že s tým jej mama súhlasila.

Svokor sa začal ospravedlňovať a nakoniec sa ukázalo, že sa od manželky odsťahoval do hotela, aby popremýšľal o ich manželstve. Svokra si však spojenca našla vo svojej vlastnej dcére, a tak ženu rýchlo začali správami bombardovať svokra aj švagriná. Boli naštvané, že o jej klamstve povedala svokrovi a dávali jej za vinu aj to, že sa pobalil a odišiel.

Švagriná navyše žene vehementne vysvetľovala, že svokra konala v najlepšom záujme svojej vnučky a jednoducho musela s jej vzhľadom niečo robiť, keďže sa o ňu jej vlastná matka očividne nestará.

Najnovšie články