Nevesta neustále urážala svokru. Nakoniec sa jej rozhodla pomstiť a mnohí ľudia jej rozhodnutie pochopili

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Svokra s nevestou si nikdy veľmi nerozumeli, no žena ju stále rešpektovala. Urážky nevesty však pokračovali a svokra to nakoniec nevydržala. Hoci vie, že jej pomsta bola krutá, dotiahla ju do konca.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, 59-ročná žena menom Rosa vysvetlila, že ju okolnosti donútili urobiť niečo, o čom si nikdy nemyslela, že by bola schopná urobiť. Tvrdí, že už sa nemohla len nečinne prizerať, a tak uštedrila svojej rodine lekciu. Teraz má však výčitky svedomia a hľadá uistenie, že sa zachovala správne.

Foto: unsplash

Rosa pokračovala vo svojom príbehu a povedala, že je vdova a žije sama vo veľkom vidieckom dome, ktorý bol dedičstvom po jej starej mame. V tom dome sa narodil a vyrastal jej teraz už 35-ročný syn Nigel a do toho istého domu priviedol predstaviť svoju vtedajšiu priateľku a dnes už manželku Helen.

„Od samého začiatku som mala taký vnútorný pocit, že sa s Helen nikdy nebudeme priateliť. Od začiatku sa správala namyslene a pýtala sa ma na moje vzdelanie a naozaj som sa cítil skôr ako na pracovnom pohovore, než na prvom stretnutí s budúcou nevestou,“ spomína Rosa, ktorá neveste povedala, že kedysi robila upratovačku a Helen má odvtedy rôzne narážky a označila to za nemožnú prácu. Zároveň svoju svokru viackrát pasovala za negramotnú a odporučila jej čítať viac kníh.

Helen sa rozhodla ignorovať tieto poznámky a zamerať sa radšej na šťastie svojho syna, ktorý má s Helen v súčasnosti už 2 deti – Mikea a Tommyho.

Prišli o dom

Najnovšie články