Predala dom, aby si mohla dovoliť omladenie tváre. Teraz žije v dodávke a je spokojná so svojím vzhľadom

Dana Kleinová

Zdroj: TikTok (@thervchickadee)

Žena prestala byť spokojná so svojím vzhľadom a rozhodla sa ísť pod nôž. Na to, aby si to však mohla dovoliť, musela predať svoj dom. 

Článok pokračuje pod videom ↓

50-ročná Kelly Beasley sa rozhodla predať svoj dom, aby získala finančné prostriedky na podstúpenie liftingu tváre. Teraz žije v dodávke a nemôže si to vynachváliť. Konečne je totiž spokojná s tým, ako vyzerá. Píše o tom portál Brightside.me.

Takto vyzerala Kelly predtým, než podstúpila zákrok:

Zdroj: TikTok (@thervchickadee)

Nepáčili sa jej známky starnutia

Kelly mala 48 rokov, keď si uvedomila, že už nie je spokojná so svojím vzhľadom.

„Keď som mala približne 48 rokov, začala mi rýchlo klesať tvár. Zmeny boli ohromujúce. Vedela som, že výplne nič nezmenia,“ vysvetlila žena, ktorej sa nepáčili jej črty tváre a mala pocit, že jej celá tvár začína ovísať. Začala preto hľadať rôzne spôsoby, ako by sa mohla omladiť a natrafila na kozmetický zákrok – facelifting. Ten si však nemohla dovoliť.

Zdroj: TikTok (@thervchickadee)

Predala svoj dom

Žena sa nakoniec rozhodla pre drastické rozhodnutie. Predala svoj dom a rozhodla sa podstúpiť zákrok v Mexiku, kde jej ho ponúkli za nižšiu sumu. Za omladenie zaplatila 14 000 dolárov, čo je v prepočte 12 780 eur.

Hoci operácia trvala 4 hodiny, Kelly prezradila, že po nej necítila žiadnu bolesť a skôr to bol len mierne nepríjemný pocit. Musela však niekoľko týždňov nosiť „tvárovú podprsenku“ a čakať na zotavenie, aby potom mohla konečne vidieť výsledky. Procedúra bola úspešná a ľudia jej rýchlo začali hovoriť, že teraz vyzerá o 20 rokov mladšie.

@thervchickadee Damn straight! AND, Mexico, from what I’ve seen, has much better healthcare than the US. #medicaltourism #facelift ♬ original sound – The Rv Chickadee

Zo svojho vzhľadu je nadšená

Kelly neskôr priznala, že túto procedúru rozhodne neľutuje a že jej to stálo za všetko to čakanie i finančné obete.

„Výsledky sú nad rámec toho, čo som očakávala – nečakala som, že budem vyzerať mladšie. Ľudia hovoria, že vyzerám na 30 rokov. Milujem svoj vzhľad a vyzerám najlepšie, ako len môžem,“ vysvetlila žena, ktorej teraz tipujú oveľa menej, než v skutočnosti má.

Výhody jej prinieslo aj presťahovanie sa do dodávky. Kelly totiž vždy milovala cestovanie a teraz táto cestovateľka a blogerka na plný úväzok spoznáva svet a zároveň dokumentuje svoj život v dodávke na sociálnych sieťach.

Najnovšie články