Mamička ostala v šoku, keď zistila, čo sa deje v škole jej dcérky. Príbeh prváčky vás doženie k slzám

Dana Kleinová

Foto: Image by gpointstudio on Freepik

Mamička neverila, že sa v škole jej dcérky môže diať niečo zlé, až kým to nevidela na vlastné oči. Zlomilo jej to srdce. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, jedna mamička sa obrátila na rodičovské fórum, aby sa podelila o srdcervúci rozhovor, ktorý mala so svojou 6-ročnou dcérkou. Momentálne chodí do prvého ročníka a hoci sa do školy tešila, všetko sa zmenilo, keď sa s ňou nikto z jej spolužiakov nechcel kamarátiť.

Foto: Pexels

Odstrčili ju

„Mám 6-ročnú dcéru, ktorá momentálne chodí do 1. ročníka. Odkedy začala školský rok, hovorila mi, že dievčatá v triede ju vynechávajú a v skutočnosti sa s ňou nehrajú. Povedala mi aj to, že prestávky trávi sama, pretože ju ostatní nezahŕňajú do kolektívu,“ začala vysvetľovanie mamička.

Priznala tiež to, že si zo začiatku myslela, že si jej dcérka vymýšľa a preháňa. Dodala však: „Ale počúvala som ju a snažila som sa nájsť spôsoby, ako jej pomôcť pri vychádzaní s týmito deťmi.“

Prešlo však niekoľko mesiacov a situácia sa nemenila. Dievčatko stále chodilo domov smutné, keďže sa s ňou nik nechcel kamarátiť a prestávky trávila sama. Niekoľkokrát sa preto dokonca rozplakala.

Videla to na vlastné oči

Najnovšie články