Svokra, ktorú by ste nechceli ani za svet. Keď si prečítate, čo žiada od svojej nevesty pred pôrodom, nebudete veriť

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Svokry sú kapitola sama osebe, no v poslednej dobe sa roztrhlo vrece s desivými príbehmi, ktoré sa s nimi spájajú. Tento je však naozaj pritiahnutý za vlasy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, jedna tehotná žena sa podelila so správou, ktorú jej poslala svokra pred pôrodom. „Kedy máš dátum pôrodu?“ spýtala jej. „Neviem to presne. Prečo sa pýtaš?“ odpísala jej. Čo nastalo potom, ju dostalo a chvíľu si myslela, že si z nej len uťahuje. „Chceli by sme byť pri pôrode a pomáhať. A chceli by sme byť prví, ktorí budú malú držať na rukách,“ napísala jej.

Snažila sa jej to vysvetliť

Na to sa snažila budúca mamička zdvorilo vysvetliť, že to nie je dobrý nápad a že chcú, aby to bolo len medzi ňou, jej mužom a dieťatkom. Nedočkala sa však pochopenia. „Tak to je naozaj hrozné. Prečo ju chcete od nás držať čo najďalej? Sesternica nechala jej rodičov, aby prišli a dokonca jej mama aj prestrihla pupočnú šnúru.“ Na to mamička povedala, že to nie je futbalový zápas, aby sa na ňu každý pozeral a že určite nechce, aby ju v takomto stave videli. Zdôraznila, že chce mať pri sebe len svojho partnera.

Jej požiadavky sú za čiarou

Najnovšie články