Žena odmietla dať svojej svokre kľúč od domu, jej muž sa s ňou veľmi pohádal. Reakcie ľudí hovoria jasne

Nikoleta Kottešová

Foto: Pixabay

Príspevok muža na sociálnej sieti sa skončil neúspechom po tom, čo sa pokúsil vykresliť svoju manželku v zlom svetle za to, že nechcela, aby jeho mama mala kľúče od ich domu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla uviedol, že muž s používateľskám menom Keyissue_505 písal na Reddite a vysvetlil, že nedávno kúpil dom a na oslave tohto úspechu jeho mama požiadala o náhradný kľúč od domu. Jeho manželka nebola s týmto nápadom spokojná a povedala svojmu manželovi, že nechce, aby jeho matka mala kľúč. To ho donútilo k tomu, aby napísal dlhý príspevok na sociálnej sieti o situácii, ale rýchlo ho zasiahla protireakcia a mnohí používatelia na na Reddite ho obviňovali, že sa nestará o pocity jeho manželky.

Má na to jasný názor

On však vysvetlil: „Nedávno som si kúpil jednoposchodový dom. Všimnite si, že som ho kúpil iba ja, moja žena mi naň nepomohla ušetriť. Keď nám rodičia pri tejto šťastnej príležitosti usporiadali oslavu, mama požiadala o kópiu kľúča pre prípad núdze. Nechal som jej ho, čo moju ženu rozrušilo.“

Ďalej pokračoval: „Vtedy nič nepovedala, ale počkala, kým budeme sami a začala sa so mnou hádať. Nesúhlasila s tým. Nechápal som, keďže o mojej matke je známe, že rešpektuje súkromie a je veľmi dôveryhodná. Povedala, že sa necíti komfortne, keď má niekto iný kópiu kľúča. Tiež povedala, že moja matka nezaplatila ani cent za dom, takže na to nemá právo.“ Keyissue_505 príspevok uzavrel: „Úprimne povedané, rozzúrilo ma to. Poukázal som na to, že ja som ten, kto kúpil dom a je na mojom rozhodnutí, kto dostane kľúč.

Foto: Pexels

Ľudia naňho útočili

„Kričala na mňa a povedala, že ‚technicky‘ prispela na úspory, keď nám platila nájom a denné výdavky, zatiaľ čo ja som šetril peniaze. Myslím si, že sa takto správa iracionálne a nerozumne kvôli kópii kľúča od domu.“  Komentáre ľudí nenechali na seba dlho čakať, a na muža zaútočili, pričom jedna osoba napísala: „V tomto príspevku neprejavuje svojej žene vôbec žiadnu úctu,“  druhý dodal: „Aj keď nezaplatila za dom, kúpili ste si ho ako manželský pár. V podstate prispela, len to odmietaš vidieť. Aj keby nie, stále ste boli na to dvaja, a jednoducho, je vašou manželkou.“  Ďalší zašiel tak ďaleko, že povedal: „Dúfam, že ho manželka opustí. Fuj.“