Ona má 62 rokov, jej manžel 25. Nezvyčajná dvojica vyhlásením šokovala: tešia sa na bábätko

Nikoleta Kottešová

Foto: TikTok (oliver6060)

Americký pár, ktorý sa zosobášil pred 18 mesiacmi, sa rozhodol, že chcú mať spolu dieťa. Cheryl však už vzhľadom na jej vek nie je schopná dieťa donosiť. Preto sa skontaktovali s tromi potenciálnymi náhradnými matkami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nevylúčili ani adopciu. Cheryl McGregor a jej mladý manžel prezradili, že sa nevzdávajú, kým nebudú mať svoje vysnívané dieťa, napísal portál 7News. Povedali, že sa už spojili s tromi náhradnými matkami. „Práve teraz hľadáme ďalšiu,“ povedala Cheryl. Nie všetci sú s plánmi páru, ktoré prvýkrát zdieľali na TikToku, spokojní  a zaplavili ich „rozhorčené“ komentáre.

Neveria im

„Hovorili, že kvôli môjmu veku sa nedokážem postarať o dieťa,“ povedala Cheryl v programe, kde si ju a jej manžela zavolali ako hostí. „Mám viac energie ako polovica týchto detí, ktoré sa teraz starajú o bábätká a nevidím v tom problém. Toto je šťastné, zdravé manželstvo. Chceme si založiť rodinu a láska je všetko, čo máme. Veľa ľudí špekuluje o našej láske. Môžete si hovoriť, čo chcete, a tiež ako to cítite, a my to nemôžeme ovplyvniť, čo je pochopiteľné.“ Pár má na TikToku viac ako tri milióny sledovateľov.

@oliver6060 #CapCut ♬ original sound – Queen cheryl 👸

Zvláštne zoznámenie

Obaja pochádzajú z amerického štátu Georgia, a zoznámili sa na TikToku. Cheryl začala zverejňovať videá na TikToku a dostávala negatívne komentáre nad ich obsahom. McCain si všimol, že to jeho terajšiu manželku rozrušuje, a zakročil, aby ju upokojil. „Upokojil ma, lebo mi povedal, aby som ich nemazala, a ja som to neurobila,“ povedala Cheryl. „Tak som ho vyzvala, aby si so mnou zatancoval, a tak sa to vlastne začalo – od toho tanca.“ A priateľstvo rýchlo rozkvitlo prostredníctvom viacerých tancov zverejnených na TikToku.

@oliver6060❤️♬ PRETTY BOY FLOW – STURDYYOUNGIN

Ľudia to nechápu

Najnovšie články