Keď bola tehotná, ľudia ju kritizovali, že veľa cvičí. Fitneska má pre nich po pôrode jasnú odpoveď

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dannilevyfit)

Mamička počas tehotenstva pravidelne cvičila a za to na sociálnych sieťach zažívala poriadnu kritiku. Teraz porodila zdravé dieťatko a pre kritikov má jednoznačný odkaz.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Danni Levy je šéfredaktorka časopisu Muscle and Health a venuje sa fitnesu. Mnohí ľudia jej hovorili, že pri tom, ako cvičí si môže zraniť svoje dieťa, že sa narodí predčasne alebo bude telesne postihnuté.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Danni Levy (@dannilevyfit)

Mylné predstavy o cvičení v tehotenstve

Fitnes expertka chce teraz po pôrode vyvrátiť mylné predstavy o cvičení v tehotenstve. To jej podľa jej slov pomohlo s pôrodom a zotavením po pôrode. Pred mesiacom porodila zdravé dieťatko. „Moje dieťa sa narodilo s normálnou váhou a bez problémov. Teraz ma ženy z celého sveta kontaktujú so žiadosťou o radu v oblasti tréningu počas a po tehotenstve,“ povedala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Danni Levy (@dannilevyfit)

Mnohé ženy sa obávajú

„Mnohé z nich mi povedali, že sa príliš obávali otehotnenia práve kvôli fyzickým zmenám, ale teraz sa rozhodli urobiť ten krok, keď videli, ako to zvládam ja. To ma robí šťastnou. Ľudia príliš dramatizujú, pokiaľ ide o cvičenie a tehotenstvo. Ja nehovorím, že by mali ženy začať extrémne cvičiť podľa tehotenstva,“ povedala. Aj lekári tvrdia, že pokiaľ ženy cvičili pred otehotnením, môžu pokojne pokračovať aj počas neho.