Jedine tieto 2 zložky vám pomôžu zbaviť sa parazitov z tela už za 1 mesiac. Nezabudnite si dať vždy jednu lyžicu denne

Monizz

Nejde len o dočasné riešenie, ale o celkový a dlhodobý stav našich čriev. Ak nefungujú tak ako majú, výsledkom sú bolesti, kŕče a diskomfort. Okrem toho si treba uvedomiť, že ak nie sú v poriadku črevá, nie je v poriadku nič. Tie totiž ovplyvňujú celé naše telo a jeho fungovanie.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Problémy so stolicou, resp. s pravidelným vyprázdňovaním má po celom svete milióny ľudí. Často je príčinou nedostatok vlákniny, menej často genetický predispozícia. Tehotné a dojčiace ženy potrápia hormóny a tie isté potrápia aj ľudí s ochorením štítnej žľazy. Nech už je váš stav akýkoľvek, vedzte, že sa dá dostať do normálu.

Preč s tichými parazitmi

Za problémom s črevami pri akejkoľvek diagnóze môžu byť aj parazity. Ich prítomnosť je úplne bežná a majú ich tak zdraví, ako aj chorľavejší ľudia. Hovorí sa, že hlavnou príčinou parazitov v črevách je oslabená hygiena. No nie vždy to môže byť celkom tak. Nedávne štúdie totiž dokázali, že parazitov v črevách má až 85% dospelej Severoameričanov, ktorí sú známi nielen stopercentnou hygienou, ale aj pomerne zdravým stravovaním.

pixabay.com

Parazity v črevách môžu mať vplyv na množstvo ďalších ťažkostí ako je distenzia, alergie, kožné ochorenia, poruchy spánku, chronická únava, bolesti svalov a kĺbov ale aj oslabená imunita. Niektorý z týchto problémov má na svete približne každý druhý človek a často sa nešťastne pýta: prečo?

Použite klinčeky a ľan

Ľanové semienka sú v žalúdku hotovou explóziou. Znižujú hladinu cukru, cholesterolu a zlepšujú fungovanie pečene. Aby toho nebolo málo, účinne bojujú aj proti črevným parazitom. Keď sa totiž dostanú do čreva, napučia a pomaly začnú dávať do pohybu všetko, čo sa v črevách nachádza. Áno, od stolice až po všetky organizmy. Prečistia steny čreva od hlienu, usadenín, parazitov a mnohých iných nečistôt. Črevná mikroflóra bude po dávke ľanu absolútne v poriadku.

pixabay.com

Podobné účinky majú aj klinčeky. Účinky ľanu výdatne dopĺňajú. Sú zásobárňou vitamínov, minerálov a zároveň dezinfikujú. A to až natoľko, že zničia aj najmenšie zárodky parazitov v črevách. Okrem toho majú veľa vlákniny, ktorá napomáha peristaltike čriev a ľahšiemu vyprázdňovaniu.

pixabay.com

Pripravte si odvar

Zmiešajte hlavičky z klinčekov a ľanové semienka v pomere 1:10. Potom zmes rozdrvte na prášok a počas troch dní zjedzte 30 gramov. Odporúča sa dávku rozdeliť na každý deň po 10 gramov. Môžete si prášok zamiešať do jedla alebo ho rýchlo prehltnúť a zapiť vodou, spôsob je na vás. Po troch dňoch si dajte ďalšie tri dni pauzu. Potom si nasaďte opäť trojdňovú kúru. Tento postup opakujte, kým neprejde jeden mesiac. Dovtedy by mali byť vaše črevá v stopercentnom stave.

Vyskúšate? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Zistite podľa tabuľky svoju ideálnu hmotnosť. Možno by ste vôbec nemali držať diéty, ale skôr naopak, priberať

zdroj: babskeveci.sk (M)