Keď zistíte, prečo si ženy dávajú na toto miesto piercing, možno zmeníte názor a dáte si ho tam tiež

Michal Blaško

Piercingy sú veľmi diskutovaná téma. Jedným sa to páči a druhým zase nie. Ak stojíte na tom druhom brehu, možno zmeníte názor. Tento piercing je niečo ako akupunktúra a funguje to na rovnakom princípe. Trpíte migrénami a neznesiteľnými bolesťami hlavy? Odhoďte predsudky, pretože to môže byť to jediné, čo vám pomôže. Tento druh piercingu sa nazýva „daith piercing“ a dokáže zlepšiť chronickú migrénu.

Článok pokračuje pod videom ↓
piercing3
providr.com

Výhodou je, že ak máte radi zaujímavé náušnice na nezvyčajných miestach, bude tento piercing pre vás šperkom a zároveň „liekom“. Ak trpíte bolesťami hlavy, asi si viete spočítať, koľko ste už minuli peňazí na lieky proti bolesti. Ak vás peniaze netrápia, mali by ste sa aspoň zamyslieť nad tým, či je zdravé jesť niekoľko tabletiek denne.

piercing4
providr.com

Majiteľ štúdia Tempest Artistic v New Yorku, Dave Kurlander hovorí, že sa čoraz častejšie stretával s prípadmi, keď ľudia trpeli silnými migrénami. Tento piercing je oveľa lacnejšia alternatíva ako lieky a dokonca aj ako akupunktúra, kam sa musíte vracať opakovane. Dokonca tento druh piercingu odporúčajú aj mnohí lekári.

piercing
providr.com

Piercing by sa mal pichnúť do toho ucha, kde je tlak oveľa intenzívnejší. Samozrejme by mal byť pichnutý odborníkom, ktorý vie, čo robí a predtým by ste sa o tejto možnosti mali poradiť s lekárom.

piercing1
providr.com

Možno sa budete čudovať, no táto metóda v liečbe bolestí hlavy naozaj funguje a zatiaľ boli preukázané len pozitívne výsledky. Tak čo, zmenili ste názor?

zdroj: providr.com

Najnovšie články