Len 7-ročnému dievčatku sa podarilo vyzbierať neuveriteľných 15-tisíc. Keď zistíte, na čo ich použilo, pukne vám srdce

Dana Kleinová

Reprofoto: CBS News

7-ročné dievčatko vyzbieralo v stánku s limonádou neuveriteľných 15-tisíc dolárov. Keď zistíte, na čo ich použilo, chytí vás to za srdce.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál CBS News, sedemročná Emouree Johnson z Alabamy si otvorila stánok s limonádou po tom, ako jej rodinu postihla strašná tragédia. Jej mama Karli nečakane zomrela vo veku 29 rokov. Bola slobodnou matkou a pre Emouree bola všetkým. O to viac sa Emouree nedokázala zmieriť s krivdou, ktorú pocítila, keď navštívila jej hrob.

Reprofoto: CBS News

Chcela pomôcť

Keď išla Emouree prvýkrát na cintorín so svojou babičkou Jennifer Bordner, nechápala, prečo všetci ostatní dostali obrovský žulový náhrobný kameň, ale jej mama mala len maličký kovový. „Mala som pocit, že ju vynechali,“ priznala Emouree.

Jennifer sa jej snažila vysvetliť, že rodina si náhrobný kameň nemôže dovoliť. „Mala slzy v očiach a chcela pomôcť,“ povedala Jennifer o svojej vnučke.

Emouree teda urobila jedinú vec, ktorá jej napadla, aby získala peniaze. „Vytvorila som stánok s limonádou,“ povedala Emouree. Zo začiatku nehovorila o tom, na čo zarobené peniaze zbiera, no táto informácia v meste dlho neostala utajená a ľudia zo Scottsboro boli náhle všetci smädní a potrebovali práve limonádu od Emouree.

Ďalší dobrý skutok

Najnovšie články