Vyzerá na 30, v skutočnosti je už starou mamou. Neuveríte, koľko má táto žena rokov

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (mistylife42)

Starnutie sa z veľkej časti odvíja od genetiky, ale aj od životného štýlu či úrovni stresu. Niektorí ľudia však vyzerajú oveľa mladšie ako v skutočnosti majú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál The Sun informoval o 46-ročnej starej mame, ktorá však vyzerá na 30. Na TikToku informovala o tom, že nemíňa peniaze na botox ani drahé krémy a má jednoduchý trik, vďaka ktorému vyzerá mladšie a je úplne zadarmo. Povedala, že jednoducho si robí čas na starostlivosť o seba.

@mistylife42 #fyp #fypシ #fypシ゚viral #trending #girls #spells ♬ follow JAYALI for more sounds – JayAli

Nemá žiadne kozmetické úpravy

Tvrdí, že za sebou nemá žiadne kozmetické úpravy a zákroky, dokonca nepoužíva žiadne filtre na sociálnych sieťach. Rozhodla sa, že jednoducho bude venovať čas sama sebe. Trojnásobná matka a najnovšie dokonca aj stará mama, vo videách tancuje a predvádza mladistvý vzhľad. Mnohí dokonca tvrdia, že vyzerá o 20 rokov mladšie.

@mistylife42 Getting myself back #queens #selflove #confidence #lovingmyself ♬ original sound – _motivation_4

Neveria, že má po 40-tke

„Fakt som si myslela, že máš maximálne 30 a ty si už stará mama? Wow, si nádherná!“ „Naozaj nechápem, že táto žena má 46 rokov. Môj mozog to nedokáže pochopiť.“ „Môžeš nám prosím ťa dať tajomstvo toho, ako je možné, že tak dobre vyzeráš?“ To je len ukážka niekoľkých komentárov, ktoré sa na sociálnych sieťach objavili.

Na to však mamička a stará mama jednoducho odpovedala, že žiadne tajomstvo nemá a jednoducho si vždy našla čas na to, aby sa postarala o seba a našla si čas na svoje záujmy a záľuby.