Zmenila svoj životný štýl a rodina ju takmer nepoznala. Žene sa podarilo schudnúť neuveriteľných 100 kilogramov

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (chessiemayvsg)

Žena, ktorá zostala po schudnutí s množstvom ovisnutej kože vysvetlila, že je to normálne a hrdo ukazuje svoje telo. Po operácii schudla viac ako 100 kilogramov.

Ako informuje portál The Sun, Američanka Chessie May pravidelne zverejňuje videá na TikTok-u, kde á viac ako 230-tisíc sledovateľov. Po operácii v decembri 2019 schudla a bez hanby ho ukazuje napriek tomu, že si mnohí ľudia myslia, že prebytočná koža nie je nič príjemné. Podľa nej je to však práve takto normálne a takto vyzerá telo, ktoré sa zbaví tuku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MrsChessieMay (@chessiemayvsg)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MrsChessieMay (@chessiemayvsg)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MrsChessieMay (@chessiemayvsg)

Ukazuje prebytočnú kožu

„Toto je moje telo. Nemusí sa vám páčiť. Ale mne sa páči a to je všetko, na čom záleží,“povedala. Radikálne pribrala po tom, čo sa zhoršil jej psychický stav a jej duševné zdravie sa jej vymklo spod kontroly. Vtedy začala využívať jedlo na zvládanie situácie. Mala veľkú nadváhu, preto absolvovala operáciu a naučila sa, ako sa vysporiadať so svojimi zlými stravovacími návykmi.

@mrschessiemay GoFundMe is up and runnng! Click the link in bio. #chessiemay #ITriedItIPrimedIt #elfitup #gofundme ♬ Breaking Me Down – Who TF Is Justin Time?

Chessie má v pláne nechať si prebytočnú kožu odstrániť, ale potrebuje získať potrebné peniaze, pretože to nie je kryté poistením. Napriek tomu sa snaží ukázať, že aj s prebytočnou kožou svoje telo miluje, a to napriek tomu, že sa na sociálnych sieťach často objavujú nepríjemné komentáre.

0
Komentovať