Žena sa za 15 rokov nikdy nestretla so svokrovcami. Dôvod, prečo to odmieta, vás šokuje

Dana Kleinová

Foto: Pexels / Image by yanalya on Freepik

Je to viac ako 10 rokov, odkedy sa žena vyhýba svokrovcom. Nikdy v živote ju nevideli a jej to vyhovuje. Dokonca aj po tom, ako ju nachytali, ako sa im snaží vyhnúť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, keď si niekoho vezmete, zvyčajne sa stanete súčasťou jeho rodiny. Rodičia vášho partnera sa stanú vašimi svokrovcami a dokonca aj tí, ktorí sa s nimi veľmi neradi stretávajú, to zvyčajne robia pri príležitostiach ako sú Vianoce a narodeniny. Jedna žena sa však už 15 rokov vyhýba stretnutiu s rodinou svojho manžela a dokonca sa s nimi nerozprávala ani cez videohovor.

Foto: Pexels

Dokonca sa plazila po štyroch

V nedávnom príspevku na rodičovskom fóre Mumsnet žena vysvetlila: „Nikdy som sa nestretla ani som sa neobjavila na videohovore so svojimi svokrovcami.“ Potom však dodala, že sa jeden jedinýkrát rozhodla ukázať na videohovore, aby povedala „ahoj“  manželovej mame a potom sa rýchlo vytratila.

Tam však jej úskočné správanie neskončilo. Pokračovala vo vysvetľovaní: „Boli tiež svedkami, ako som sa snažila prejsť okolo bez povšimnutia, plaziac sa po kolenách.“ Žena tak skutočne urobila všetko, čo bolo v jej silách, aby sa stretnutiu so svokrovcami vyhla.

Doteraz to podľa ženy, ktorá sa rozhodla ostať v anonymite, nebol problém, keďže keď ju požiadali o návštevu, manžel si vždy vymyslel nejakú výhovorku. Jeho súrodenci ho však v poslednej dobe stále „obťažujú“, aby sa s ňou porozprával, alebo im aspoň poslal fotku jeho manželky. Ona však odmietla aj tento variant.

Nik ju nepodporil v jej rozhodnutí

Najnovšie články