Mamičky sa do ženy poriadne pustili. Svojim malým dcéram robí extrémne dlhé akrylové nechty

Nikoleta Kottešová

Reprofoto: YouTube (jus asiajj)

Akrylové a gélové nechty sa tešia obľube už niekoľko rokov. Ženy si ich nechávajú upravovať aby sa cítili krásne a sebavedome. Avšak, jedna žena ich robí aj malým dievčatkám. To ľudia na internete nevedia pochopiť, a preto čelí veľkej kritike.

Článok pokračuje pod videom ↓

31-ročná mama zdobí svojim dcéram tieto nechty rôznymi kameňmi a šperkami a tento čas strávený s dcérami nazýva „časom na zblíženie“, ale ľudia tvrdia, že jej deti sú príliš malé a ich prirodzené nechty sú príliš slabé na to, aby udržali umelé, uviedol portál Tyla. Akrylové nechty sa zvyčajne musia namočiť do acetónu, kým sa dajú vypilovať a zoškrabať. Keď sa robí nový necht, ten prírodný sa musí opilovať, čo môže spôsobiť, že časom zoslabne.

Stojí si za svojím

Žena však na kritiku reagovala objasnením, že používa len nechty s odlupovacím základom, aby sa zabezpečilo, že sa ľahko odlepia. Mamička sa v sekcii komentárov často bráni. V osem mesiacov starom videu s názvom „Príliš skoro? Päťročná dcéra má extrémne dlhé akrylové nechty“ YouTuberka natáča, ako jej päťročná dcéra skúša „extra dlhé akrylové nechty“. Mama zdieľa, že proces s akrylom je „časom zbližovania“ a v popise videa vysvetľuje, že s nimi nechodí von.

Ľudia vyjadrili svoj názor

Niektorí diváci boli veľmi sklamaní a jeden z nich napísal: „Je to také roztomilé, ale zároveň hrozné. Ak sa jej náhodou trafíte niečím do nechtu, bude to pre ňu také bolestivé. Ale žiadna nenávisť! Som len ochranárska, aj keď viem, že je to mama, len konštatujem. Ale je taká rozkošná!“ AsiaJJ odpovedala: „Ďakujem, zlato. Oceňujem to, ale je to pop off systém, čo znamená, že nechty nezostanú na dlhšie ako 10 minút, preto to nie je bolestivé.“

Ďalšia poznamenala: „Nie, to je zlé, je na to príliš mladá, nikdy by som dcéram nedovolila nosiť make-up, kým nebudú mať 17 rokov, päť je príliš málo, deti to nemôžu robiť.“ Mamička odpovedala: „Súhlasím, že päť rokov je príliš málo na make-up, takže som jej ho ešte nenaniesla. Len sa na to teším.“

Videí má viac