Influencerka skončila v slzách. Pokúsila sa zaplatiť nákup niekoho iného, reakcia ju šokovala

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@millyg_fit)

Influencerka skončila v slzách po tom, ako viac než jeden človek odmietol jej pomoc pri platení potravín. Snažila sa spraviť dobrý skutok, ale, bohužiaľ, jej to nevyšlo, a tak to vyriešila po svojom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, influencerka ostala v slzách, keď jej plán zaplatiť za cudzí nákup potravín, ako prejav dobrej vôle, nevyšiel tak, ako očakávala. Amelia Goldsmith, ktorá je známa svojimi príspevkami na platforme TikTok, sa zdala byť nadšená, keď vošla do supermarketu Sainsbury’s v Balhame v Londýne a plánovala prekvapiť šťastného zákazníka. Dlho jej však úsmev nevydržal.

Foto: TikTok (@millyg_fit)

Chcela pomôcť

Amelia dúfala, že sa jej uprostred týždňa podarí niekoho rozveseliť tým, že zaplatí za jeho týždenný nákup. Naschvál teda hľadala niekoho s plným košíkom.

Keď sa natáčala, ako kráča do supermarketu, priznala, že bola nervózna a dúfala, že nebude pôsobiť ako čudáčka. Po tom, ako vošla, zamierila priamo k pokladni, kde neznámy muž vykladal na pult veľké množstvo potravín. Oslovila ho a povedala mu, že by za jeho nákup rada zaplatila. Muž bol najprv podozrievavý a spýtal sa jej, prečo by niečo také robila. Ona odpovedala, že rada pomáha druhým a snaží sa vždy vymyslieť niečo, čím môže pomôcť cudzím ľuďom.

„Naozaj to nepotrebujem,“ odpovedal jej muž a hoci sa ho ešte chvíľu snažila presvedčiť, znova ju odbil a ona neskôr dokonca poznamenala, že vyzeral byť naštvaný. Svoj pokus s ním tak vzdala a čakala na niekoho ďalšieho.

Všetci odmietli

Najnovšie články