Žena priviedla na svet dieťa na toalete rýchleho občerstvenia. S pôrodom jej pomáhali zamestnanci

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Pôrod, o akom často počujeme len z filmov sa stal reálnym. Mamička porodila na toalete rýchleho občerstvenia, pričom jej pomáhali zamestnanci.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom NYPost, rodičia Alandria Worthy a Deandre Philips boli v stredu ráno na ceste do nemocnice, keď sa zastavili vo fastfoode McDonald’s, aby sa zastavili na prestávku. Táto zastávka sa zmenila na niečo, čo by nečakali ani vo sne. Manažérka Tunisia prišla na toalety, kde Alandria kričala, že jej praskla voda. Najprv si myslela, že ide o vtip, avšak budúca mamička už ležala na záchode.

S pôrodom pomáhali zamestnanci

„Hneď som povedala svojim zamestnancom, že budeme mať dieťa,“ povedala. Alandrii pomohli ešte ďalšie dve zamestnankyne, pričom všetky boli mamičky, takže vedeli, čo majú robiť. Zamestnankyne boli vpredu a držali ju za ruky, dievčatko sa narodilo na tri zatlačenia, asi po 15 minútach.

Divčatko chytil do náruče

Otecko bol pri pôrode tiež a dievčatko chytil do náruče. Dokonca dostala prezývku „Little Nugget“ teda „Malá Nugetka“, čo je jedno z jedál, ktoré McDonald´s ponúka. Dievčatko sa celým menom volá Nandi Ariyah Moremi Phillips a narodilo sa zdravé.

„Všetky sme matky, tak sme dali hlavy dokopy a všetko, čo sme potrebovali, aby otecko urobil, bolo chytiť dieťa a on to urobil,“ povedala Tunisia Woodward.