Najhoršie vety, ktoré bezdetní ľudia hovoria rodičom. Tieto slová dokážu vytočiť skutočne každého

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Nezáleží, či máte alebo nemáte vlastné deti, jednoducho existujú frázy, ktoré nechce počuť nikto. Tentoraz sa však rozhodli rodičia neostať ticho a prezradili, čo ich vie najviac vytočiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Huffpost, ľudia sa rozhodli podeliť o to, čo ich dokáže najviac nahnevať. Toto sú najčastejšie odpovede rodičov na otázku, čo ich najviac frustruje, keď im spravia alebo povedia bezdetní ľudia, nezáležiac na tom, či ide o ich rodinu, priateľov a či o úplne cudzích ľudí.

Foto: Pexels

Keď prirovnávajú domáce zvieratá k deťom

Viacerí rodičia sa zhodli na to, že neznášajú, keď niekto prirovná vlastnenie domáceho miláčika k výchove dieťaťa. „Zbožňovala som svojho psa, keď som vyrastala, a teraz zbožňujem svoju mačku, ale ani jedno sa nevyrovná výchove môjho syna,“ vysvetľuje jedna mamička.

Ďalšia rovno argumentovala: „Som si celkom istá, že ak ste práve nechali svoje dieťa v dome s miskou vody a jedlom, zatiaľ čo pôjdete na celý deň preč, sociálka vám ho veľmi rada vezme, zatiaľ čo Fido bude úplne v poriadku. Vôbec to nie je to isté.“

Keby som mal deti…

Ďalšia vec, ktorá vie rodičom pekne potrápiť nervy, je, keď veta začne slovami: „Keby som mal deti, nikdy by som…“

„Ako napríklad – Keby som mal deti, nikdy by som im nedovolil sledovať videá na tablete – Je to úplne niečo iné, keď deti naozaj máte. Každý je dokonalým rodičom, kým ním nie je!“ odkazuje jedna mamička.

Zožeň si stráženie

Najnovšie články