Brutálna spoveď ženy spustila na internete vlnu kritiky: Ľutujem, že som sa stala mamou

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Brutálna úprimnosť mamičky mnohých rodičov na internete pobúrila. Podľa nich to prehnala, keď povedala, že už päť mesiacov po pôrode materstvo nenávidí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, mamička Nikki Munoz zverejňuje príspevky o svojom každodennom živote a svojim sledovateľom ukazuje realitu jej dní. Nedávno prehovorila o tom, že materstvo nie je pre každého a sama tvrdí, že ho nenávidí.

Mnohí ľudia ju pochopili aj odsúdili

„Vedela som, že ho budem nenávidieť a aj ho nenávidím. Materstvo je strašný podvod,“ povedala. Dodala tiež, že svojho syna veľmi miluje, avšak práve materstvo je niečo, s čím bojuje a čo jej robí veľký problém. Má skoro päť mesiacov a aj keď cítim, že som dobrá v tom byť mamou, neznášam to.“ Jej slová pobúrili mnohých rodičov, no napriek tomu sa našli niektorí, ktorí s ňou vyslovene súhlasili.

„Byť mamou je úžasné, ale materstvo je to najstrašnejšie, čo som kedy zažila.“ „Je mi jedno, čo kto hovorí, všetci máme počas výchovy detí chvíle, kedy rodičovstvo proste nenávidíme, bez ohľadu na to, ako nám to ide.“ „Milujem svoje deti, ale všetci, ktorí mi tvrdili, že materstvo je super, mi klamali. Už viac nechcem byť tehotná.“

Mnohí si však myslia, že mamička si jednoducho neváži, čo má a ani to, že má doma zdravé dieťa.