Sú svoji už 80 rokov. Pár prezradil, aké je tajomstvo ich šťastného manželstva, možno zostanete prekvapení

Dana Kleinová

Reprofoto: WTVY

Pár, ktorý nedávno oslávil svoje osemdesiate výročie, prezradil, aké je tajomstvo ich dlhoročného manželstva. Neskôr spolu dokonca začali podnikať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál WTVY, George a Louise Dennisovci oslávili 4. februára významný míľnik, ktorým je 80 rokov manželstva. Pár sa dal dokopy, keď boli ešte tínedžeri a hoci na svojej spoločnej ceste narazili hneď na niekoľko výziev, ich vzťah len posilnili a doteraz sa tešia zo šťastného manželstva.

Zoznámili sa ako tínedžeri

„Bola to najlepšia vec, ktorá sa mi stala, keď som ťa stretol,“ povedal George svojej manželke Louise. Zoznámili sa pritom veľmi mladí, no George hneď vedel, že Louise je tá pravá. Spomína: „Doručoval som noviny. Keď som mal 16 rokov, doručoval som Dothan Eagle. Stála tam na tej verande. Bol to krásny pohľad, poviem vám. Nádhera.“

Krátko po tom, ako spolu začali chodiť, boli nerozluční. V roku 1944, ako stredoškoláci, pár odcestoval do Bonifay a vzali sa bez súhlasu svojich rodičov. V tú istú noc, keď George vzal Louise späť domov z Floridy, oznámili to jej rodičom. George žartoval, že mama Louise vraj začala tak kričať, že ju muselo byť počuť po celom meste. Pár si však stál za svojím a nakoniec úspešne, keďže sa im podarilo dostať požehnanie od otca Louise.

Mohli teda začať svoj spoločný život ako manželský pár.

Rozdelila ich vojna

Najnovšie články