Sú svoji už 80 rokov. Pár prezradil, aké je tajomstvo ich šťastného manželstva, možno zostanete prekvapení

Dana Kleinová

Reprofoto: WTVY

Netrvalo však dlho a prišla prvá výzva. V apríli toho istého roku bol George povolaný slúžiť v druhej svetovej vojne. Kým odišiel do služby, manželia si sľúbili, že po skončení vojny sa od seba už nikdy neoddelia.

V decembri toho roka sa George ťažko zranil po tom, ako zakopol o pozemnú mínu. Prišiel o časť nohy a musel sa vrátiť domov liečiť sa. Čakalo ho tak 16 mesiacov plných operácií a uzdravovania sa. Konečne však boli s Louise opäť spolu a po tom, ako sa George uzdravil, rozhodli sa pre ďalší veľký krok. Vedeli, že sú pripravení rozšíriť svoju rodinu.

Prišli o dcéru

V roku 1952 si George a Louise adoptovali dcéru Crystal. Ich rodinné šťastie však netrvalo dlho. Keď mala Crystal 7 rokov, stala sa tragédia. Ich dcéra zahynula pri nehode s koňom. „Nikdy, nikdy sa neprenesieš cez stratu dieťaťa,“ priznala Louise.

Pár pokračoval a otvoril The Persian Gallery, obchod s kobercami, ktorý viedli viac ako 40 rokov. A aj keď nikdy nemali ďalšie dieťa, manželia mali dom vždy plný mladých ľudí, ktorých považovali za svoje náhradné deti.

Na otázku, aké je tajomstvo ich manželského zväzku, ktorý vydržal neuveriteľných 80 rokov, Louise aj George odvetili, že až sem ich dotiahla viera. George však dodal, že je v tom ešte niečo. Vysvetlil: „Musíte povedať manželovi, aby vždy odpovedal ‚áno, drahá‘.“ 

Najnovšie články