Jej dcéru v škole šikanovali, mamičke po čase praskli nervy. Za to, ako situáciu vyriešila, ju skritizovali

Kristína Hagarová

Foto: Twitter (Bianca Austin)

Jej dieťa bolo obeťou šikany. Mamička rozdelila ľudí na internete po tom, ako prezradila trošku iný spôsob riešenia situácie s jej dcérou a ďalším dieťaťom. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, matka Bianca Austin povedala svojej dcére, aby vzala všetko do vlastných rúk a fyzicky oplatila šikanu, ktorej sa jej v škole dostávalo. Práve to vyvolalo búrlivú diskusiu o výchovných metódach.

Podelila sa o celý priebeh

Trojnásobná mamička sa na Twitteri podelila o celý priebeh incidentu, a keďže ju sleduje viac ako 10-tisíc ľudí, bolo o čom diskutovať. Jej dospievajúcu dcéru Mallaylu šikanovalo jedno dievča. „Po týždňoch šikanovania, ktorému moja dcéra čelila, po mnohých telefonátoch do školy, po ktorých sa nič nezmenilo, moja dcéra konečne udrela dievča do tváre,“ napísala.

Príspevok videli milióny

Príspevok videlo viac ako dva milióny ľudí, pričom niektorí si myslia, že je to v poriadku, iní sú však presvedčení, že to nebolo múdre. „Nenechajte násilníka, aby mu to prešlo.“ „Neignorujte to. Ignorovanie oheň neuhasí. Ak vás šikanujú, bojujte. Ak vidíte, že niekoho šikanujú, bojujte zaňho.“ To bolo len niekoľko podporujúcich komentárov.

Zvládla situáciu správne?