Ako zistíte, že je pre vás ten pravý? Podľa mnohých ľudí na to stačia tieto 3 otázky

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Zistiť, či je pre vás niekto tým správnym partnerom, je určite veľmi náročné. Niekedy si však musíte odpovedať na niekoľko otázok, po ktorých budete vedieť či má význam zostať s človekom, s ktorým práve teraz ste.

Článok pokračuje pod videom ↓

27-ročná Courtney Empey sa podelila s tým, že práve prežíva rozchod a nie je si istá, či sa má vrátiť k bývalému, ktorý by chcel dať ich vzťahu ešte šancu. Ako uvádza portál Tyla, so svojimi pochybnosťami sa obrátila na sestru, pretože nevedela, čo má robiť. Tá jej dala radu, akú možno oceníte aj vy.

Foto: Unsplash

Stačia jednoduché otázky

Podľa nej stačí, keď si odpoviete na tri jednoduché otázky:

  1. Keby bol tento človek tvojím dieťaťom, bola by si šťastná?
  2. Keby bol tento človek partner tvojho dieťaťa, ako by si sa cítila?
  3. Ak by tento človek mal byť otcom vašich detí, ako by si sa cítila?

Podľa nech jednoducho musíte odstrániť emócie z rozhodnutia a skutočne sa pozrieť na to, či tento človek vyhovuje vašim štandardom a byť úprimný sám k sebe. Potom si viete odpovedať aj na otázku, či danú osobu naozaj milujete, či vás podporuje a robí z vás lepšiu verziu samého seba. Courtney povedala, že si v tej chvíli uvedomila vlastnosti, ktoré chce od svojho partnera.

Takto zistíte, že je to ten pravý

„Dospela som k názoru, že chcem niekoho zdvorilého a odvážneho, lebo presne takú osobu by som chcela pre svoje dieťa. Nakoniec som zistila, že to chcem znovu skúsiť so svojim bývalým, ale ideme na to pomaly. Veľa ľudí si tiež však uvedomí, že s tou osobou nechce byť.“

Foto: unsplash

Courtney zverejnila otázky na sociálnych sieťach a podľa jej slov mnohým ľuďom pochopila odísť zo vzťahu, ktorý im nevyhovoval. „Mnohí sa so svojím partnerom rozišli alebo zistili, že je to pán pravý.“