Veľká novinka v živote Williama a Kate: Oznámili niečo, čo nikto nečakal

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Kate Middleton a princ William sa sťahujú z Kensingtonského paláca v Londýne do svojho nového domova vo Windsore. Oznámili tiež ďalšiu veľkú novinku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, do svojho nového domu sa budú sťahovať bez svojej opatrovateľky Marie Borrallo. Tá je súčasťou rodiny, odkedy mal princ George 8 mesiacov. Teraz sa stará o princeznú Charlotte a princa Louisa. Avšak, nový domov Williama a Kate, Adelaide Cottage, ktorý sa nachádza na panstve Queen’s Windsor, má len štyri spálne.

Foto: Instagram (the.british.royal.family)

Pre opatrovateľku už nie je miesto

To znamená, že pre opatrovateľku už nie je miesto. Očakáva sa, že bude bývať niekde inde, ako aj ostatní zamestnanci, ale pre deti to bude veľká zmena, keďže s nimi žije osem rokov. Zúčastnila sa rôznych kráľovských podujatí, pričom mala na sebe tradičnú uniformu Norland College, univerzity, kde absolvovala špičkové vzdelanie.

Foto: profimedia

Sťahujú sa bližšie ku kráľovnej

Pripája sa k rodine na prázdniny a býva s nimi v ich vidieckom sídle v Norfolku. William a Kate sa sťahujú hlavne preto, aby boli bližšie k škole pre ich deti v Berskire, ktorá sa začína v septembri. Ich nový domov je navyše desať minút chôdze od kráľovnej Alžbety a kúsok od rodičov Kate Middleton. Vďaka rozsiahlym parkom sa môžu deti hrať so svojimi kamarátmi či venčiť psa v absolútnom súkromí.

Najnovšie články