Neter princeznej Diany ukázala zábery zo svadby. Za manžela si zobrala 63-ročného milionára

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (kitty.spencer)

31-ročná lady Kitty Spencer, neter princeznej Diany, sa minulý rok vydala za 62-ročného milionára Michaela Lewisa. Pri príležitosti prvého výročia svadby zdieľala na sociálnych sieťach zaujímavé video.

Ako uvádza portál Hello Magazine, neter princeznej Diany a módny magnát sa zobrali minulý rok v krémových outfitoch. Teraz zverejnila Kitty Spencer video z ich svadobného dňa, ktoré zaujalo mnohých ľudí.

Krásny klip zo svadby

Minútový klip zo svadobného dňa ukazuje obrad pod kvetinovými oblúkmi a na nádvorí. Potom nasledovala večera. Vo videách môžete vidieť mamu Kitty, Victoriu Aitken, prvú manželku grófa Spencera Charles a tiež brata Louisa, vikomta Althorp, ale aj novomanželov. Zazneli tiež slová z príhovoru.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kitty Spencer (@kitty.spencer)

Luxusná svadba

„Videl som, ako rástla a upevňovala sa ich láska, a to so šťastím, vzrušením, ale aj občasným bojom, ktorý k tomu patrí… Videl som nehu a odhodlanie a napĺňalo ma to radosťou, keď som to mohol vidieť.“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kitty Spencer (@kitty.spencer)

Pár oficiálne potvrdil vzťah v máji 2019, kedy ich fotografi nafotili v New Yorku počas prechádzky. Michael Kitty požiadal o ruku pred Vianocami v ten istý rok. Svadba sa konala v Taliansku a trvala celý týždeň. Predsvadobná večera sa uskutočnila v Galleria Del Cardinal v Ríme. Svadba sa konala vo Villa Aurelia.

0
Komentovať