Muž odfotil svoju ženu na pláži v 9. mesiaci. Pozrite sa však bližšie, čo sa mu podarilo zachytiť

Michal Blaško

Stalo sa vám niekedy, že ste odfotografovali niečo, čo ste vôbec nečakali? A všetko ste si to všimli až potom, ako ste si fotografie po pár dňoch prezerali na svojom počítači? Presne takéto niečo sa stalo milujúcemu manželovi, ktorý na pláži odfotografoval svoju tehotnú ženu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Daveova žena Angeline Mozer bola v čase zhotovenia tejto fotografie v deviatom mesiaci a mala to byť jej posledná fotografia v druhom stave. Pekná fotografia tehotnej manželky na pláži však zachytila aj niečo iné, ako iba bruško. Všimnete si to sami?

Aunty Acid
Aunty Acid

Ešte  stále to nevidíte?

Aunty Acid
Aunty Acid

Presne vtedy, keď Dave stlačil spúšť, objavil sa na fotografii aj delfín, ktorý práve vyskočil nad hladinu mora. Jej posledná tehotenská fotografia tak zrazu dostala úplne iné rozmery. Vzácny záber ihneď obletel celý internet a stal sa hitom.

WebMasterGrade
WebMasterGrade

Delfíny sú mimoriadne inteligentné stvorenia. S človekom majú dokonca spoločných až 98% myslenia.  Medzi sebou si dávajú mená, ktoré si dokážu pamätať až 20 rokov svojho života, pričom sa môžu dožiť až 50 rokov. Dokážu elegantným spôsobom vyskočiť do výšky 3 – 4 metrov, pričom dĺžka skoku býva až 10 metrov.

Zdroj: WebMasterGrade

Najnovšie články