Predstaviteľky Rachel, Moniky a Phoebe sa opäť stretli. Fanúšikovia si hneď všimli túto vec

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (jenniferaniston)

Tento rok vyzerali odovzdávania cien úplne inak ako po minulé roky. Inak to vyzeralo počas odovzdávania cien OTO, ale špeciálnym pravidlám sa nevyhli ani ceny Emmy.

Svetoznáme hviezdy slávili a radovali sa z pohodlia svojich domovom. Inak to nebolo ani pri Jennifer Aniston, predstaviteľke známej postavy z populárneho seriálu Priatelia, Rachel Greenovej. Ako informuje portál Unilad, tá získala nomináciu za svoju úlohu v seriáli Morning Show.

Stretnutie Priateľov

51-ročná Jennifer Aniston sa objavila doma v župane, čo malo naozaj veľmi ďaleko od nádherných rób, na ktoré sme v jej prípade zvyknutí. Fanúšikovia hneď zareagovali, že jej to naozaj pristane, a to nie je všetko. K oslave sa ku nej pridalo aj pár známych priateľov, a to nikto iný ako Lisa Kudrow a Courteney Cox, ktoré so sebou priniesli aj obrovskú vlnu nostalgie. Hostiteľ Jummy Kimmel, ktorý sa spojil s Jennifer krátko predtým, ako mala prísť jej kategória, vyjadril prekvapenie nad tým, keď tam herečky uvidel.

Vtipné poznámky

Predstaviteľka Moniky, Courteney, vtipne zareagovala: „Samozrejme, veď spolu bývame.“ Na to sa hneď pridala Jennifer: „Jasné, sme spolubývajúce od roku 1994, Jimmy. No tak!“ Fanúšikovia Priateľov si hneď spomenuli na prvú epizódu spomínaného sitkomu, ktorá sa odvysielala v roku 1994. Hneď na to vyskočila aj Lisa. „Je toto naživo?“ Keď sa jej Jimmy spýtal či tam tiež býva, jednoducho odpovedala: „Áno a kde inde by som bývala?“ 

Keď Jimmy vtipne nadhodil, že ľudia bývajú aj so svojimi rodinami, Lisa povedala: „Áno, to ľudia zvyknú.“ Je milé, že napriek tomu, že seriál sa už dávno skončil, sú hlavné predstaviteľky z neho stále v kontakte. Veľké množstvo fanúšikov potešilo toto milé prekvapenie stretnutia ich obľúbených postáv. Na koniec mája bola taktiež naplánovaná aj špeciálna časť Priateľov na HBO Max, ktorá však bola kvôli koronavírusu presunutá.

Najnovšie články