Srdcervúce slová Janka Tribulu vás dojmú k slzám. Takto spomína na svojho otca, ktorý už nie je medzi nami

Dana Kleinová

Foto: Instagram (yannicko3)

Všetci ho poznáme ako odvážneho redaktora z hôr, hoci v súčasnosti ovládol aj tanečný parket. Jeho mama ho však pozná ako oddaného syna, ktorý si s ňou neustále ctí otcovu pamiatku. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci momentálne veľa času trávi trénovaním tanečných čísel, Janko Tribula si našiel čas, aby poskytol rozhovor pre Nový Čas pre ženy. V ňom emotívne a úprimne prehovoril o svojom otcovi a prezradil, čo ľutuje, že nestihol urobiť, kým naposledy vydýchol. Jeho pamiatku si pritom uctieva aj spolu so svojou mamou každú nedeľu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jan Tribula (@yannicko3)

Dodnes sa nezmieril s otcovou smrťou

Hoci jeho srdce patrí horám, s mamou sa chodí prechádzať po lúkach. Práve na týchto prechádzkach má Janko príležitosť rozmýšľať nad svojím životom a najmä nad svojimi rodičmi. „V spomienkach sa často vraciam do detstva. Vďaka mame a otcovi sme ho mali takmer dokonalé. Keď pred necelými tromi rokmi otec náhle zomrel, lúčenie bolo pre mňa hrozne ťažké. Dodnes sa neviem zmieriť s tým, že je to definitívne,“ prezradil redaktor.

Janko zároveň prezradil, čo ho dokáže najviac rozcítiť a priznal, že v súkromí sa neustále strachuje o svojich blízkych. A obzvlášť blízky si je so svojou mamou. „Každý deň potrebujem počuť mamu, záleží mi na tom, aby jej nič nechýbalo. Moje nedele patria mame, chodievam k nej na obed, trávime spolu čas, hráme karty a rozprávame sa o živote. Zájdeme spolu na cintorín zapáliť sviečky otcovi a potom sa so psíkom prechádzame po lúkach a lesoch,“ vysvetlil Janko.

Jedna vec ho však mrzí – je mu ľúto, že to nestihol urobiť predtým, než sa s otcom navždy rozlúčil. Priznal: „Keď mi pár dní pred svojou smrťou ďakoval a držal ma silno za ruku, netušil som, že sa so mnou lúči… Akoby cítil, že jeho srdce je slabé a už dlho nevydrží. Počas života sme si zbytočne nelichotili, no keď umrel, ďakoval som mu pred všetkými v kostole počas omše. Mrzí ma, že som mu to všetko nestihol povedať, keď ešte žil.“

Najnovšie články