Prežili sme krásny život a stále ostávame rodina. Tento pár ohlásil rozvod po 25 rokoch manželstva

TASR

Foto: instagram

Najbohatší muž sveta Jeff Bezos sa po 25 rokoch manželstva rozvádza. Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Amazon Jeff Bezos sa po 25 rokoch rozvádza so svojou manželkou MacKenzie Bezosovou. Pár to oznámil v stredu v spoločnom vyhlásení na sociálnej sieti Twitter, informovala tlačová agentúra DPA.

Článok pokračuje pod videom ↓

„Ako manželia sme spolu prežili krásny život a máme pred sebou aj krásnu budúcnosť – ako rodičia, priatelia, spoloční podnikatelia i jednotlivci. Sme veľmi šťastní, že sme sa navzájom našli, a vďační za každý jeden rok prežitý bok po boku. Hoci sa menovky zmenia, zostávame stále rodina,“ vyhlásili Bezosovci.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ار يو اتش | RUH (@ruhmagazine) on

Jeff (54) a MacKenzie (48) majú spolu troch synov a jednu dcéru, ktorú si adoptovali z Číny. Zakladateľ internetového obchodu Amazon je podľa zoznamu miliardárov, ktorý zverejňuje spoločnosť Bloomberg, momentálne najbohatším človekom na svete s odhadovaným majetkom 137 miliárd dolárov.

Bezos, ktorý je tiež vlastníkom denníka The Washington Post, založil Amazon v roku 1995 a rozvinul ho na jeden z najväčších internetových obchodov. MacKenzie Bezosová je spisovateľka a aktivistka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by USA TODAY (@usatoday) on