Známa sympatická herečka sa konečne vydala. Zobrala si tajomného muža, o ktorom svet takmer nič nevie

Lucia Mužlová

Foto: pixabay.com

29-ročná herečka je síce pomerne mladá, no na svojom konte už má jedného Oscara a režiséri ju veľmi radi obsadzujú do svojich filmov. Reč je o hollywoodskej hviezde Jennifer Lawrence, ktorú si môžete pamätať napríklad zo série Hry o život. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vogue Taiwan (@voguetaiwan) on

Vo februári vyšla informácia, že je herečka zasnúbená s Cookom Maroneyom, o ktorom však svet takmer nič netuší. Cook je riaditeľom umeleckej galérie v New Yorku a lásku k umeniu majú v rodine. Aj je ho otec obchodoval s umením. Pár sa zoznámil len na jar minulého roka a včera si povedali svoje áno.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MrsJenniferLawrenceMaroney (@mrs_jenlawrencemaroney) on

Ako vyzerala svadba Jennifer Lawrence?

Americká herečka Jennifer Lawrence je známa z filmu Terapia láskou a tiež vďaka role Drozdajky v Hrách o život. Ako prvý správu priniesol magazín People. Správy priniesla aj SITA. Svadba 29-ročnej rodáčky z Indian Hills v Kentucky a jej 34-ročného partnera Cookea Maroneyho sa podľa zverejnených údajov konala v Newporte v americkom štáte Rhode Island. Na svadobnú hostinu pár pozval 150 hostí, medzi ktorými nechýbali známe tváre ako Adele, Amy Schumer, Kris Jenner, Emma Stone či Ashley Olsen.Správy o tom, že držiteľka Oscara a obchodník s umením tvoria pár, sa dostali na verejnosť vlani v júni. Zoznámila ich jej kamarátka Laura Simpson. Zásnuby nasledovali vo februári.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MrsJenniferLawrenceMaroney (@mrs_jenlawrencemaroney) on

Jennifer Shrader Lawrence začínala kariéru v seriáloch, cez ktoré sa postupne prepracovala k účinkovaniu vo filmoch. Prelomom v jej kariére bola dráma Zmrznutá kosť (2010), za výkon v ktorej ju nominovali na niekoľko cien vrátane Oscara a Zlatého glóbusu. Celosvetovo známou sa však stala až v roku 2012 ako Katniss Everdeen z adaptácie dobrodružnej trilógie Hry o život. Postapokalyptickú hrdinku si zahrala aj v pokračovaniach s názvami Hry o život: Skúška ohňom (2013), Hry o život: Drozdajka 1 (2014) a Hry o život: Drozdajka 2 (2015).

Za účinkovanie v dramédii Terapia láskou (2012) získala Oscara a Zlatý glóbus, ktorý si odniesla aj za snímky Špinavý trik (2013) a Joy (2015). Lawrence je známa aj ako mutantka Raven Darkhölme s prezývkou Mystique z komiksoviek X-Men: Prvá trieda (2011), X-Men: Budúca minulosť (2014) a X-Men: Apokalypsa (2016). Zahrala si aj vo filmoch Spálené životy (2008), Šialene zamilovaní (2011), Bobor (2011), Serena (2014), Pasažieri (2016), matka! (2017) alebo Červená volavka (2018).

Najnovšie články