Nevhodnými plavkami vraj vzrušovala deti. Matka žiadala ženu na pláži, aby sa zahalila, tvrdila, že je nahá

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (5minwithaurea)

Žijeme v dobe, kedy každý môže nosiť, čo len chce. Móda sa posúva nielen v bežnom ponímaní, ako sú napríklad topánky alebo šaty, ale aj plavky majú svoje trendy.

Nie každému sa to však páči. Šok zažila aj mladá žena, Aurea Miranda, ktorá nakrúcala video na TikTok, keď ju matka dvoch synov požiadala, aby si zakryla svoje telo v bikinách. Ako informoval portál Unilad, Aurea z Mexika nakrúcala video na verejnej pláži pri jazere Freedom Lake v LaGrange v New Yorku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurea Miranda (@5minwithaurea) on

Matka povedala žene, aby sa zakryla

„Vidíš tam, tých chlapcov? To sú moji synovia. Pozerajú sa ti na zadok, ktorý tu verejne ukazuješ,“ povedala. Aurea mala na sebe ružové bikiny v tangovom štýle a zostala zaskočená, pretože nevedela, ako reagovať. Žena na sebe tiež nemala rúško. Matka, ktorú označili ako Karen, sa jej ešte opýtala či potrebuje pár šortiek a ak áno, tak že má navyše, ak by ich chcela použiť. Aurea sa jej opýtala, ako to myslí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurea Miranda (@5minwithaurea) on

Všetko bolo v poriadku

„Myslím tým, že ti zakryje zadok, na to narážam,“ povedala. Na to sa jej ešte spýtala či existuje nejaké pravidlo, ktoré Aurea porušuje a ona jej povedala, že porušuje pravidlo nahoty. Povedala jej, že na pláži nemôže byť nahá, lebo to je verejné miesto. Aurea poukázala na to, že nie je nahá a neskôr ju zamestnanci ubezpečili, že jej plavky nie sú problém. Video má viac ako 3,1 milióna pozretí a množstvo ľudí poukázalo na to, že ak mama nechce, aby sa jej synovia pozerali, mala im to sama povedať. Zrejme jej vadilo to, že sa jej pozerali na odhalený zadok.

V komentároch sa objavil aj názor, že matka len nechcela, aby boli maloletí chlapci vystavený odhalenému ženskému telu v bikinách, mala na to svoje dôvody. Aurea vraj mala rešpektovať aj pohľad na vec matky. Pokiaľ by k sebe obe mali rešpekt, celá vec sa mohla vyriešiť pokojne.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurea Miranda (@5minwithaurea) on

„Naučte svojich chlapcov, aby sa nedívali na dievča, ktoré sa stará samo o seba.“ „Ľudia môžu nosiť všetko, čo chcú. Možno by ste mali naučiť chlapcov, ako sa ovládať, na miesto toho, aby ste útočili na ženy,“ napísal. V dnešnej dobe nie je nič nezvyčajné, keď má na sebe žena plavky tangového strihu, hoci to možno mnohým ľuďom príde nevhodné. Matka však určite mala upozorniť v prvom rade svojich synov. Čo si o tom myslíte vy?

5
Komentovať