Dieťa v lietadle 8 hodín vyvádzalo a rodičia sa len prizerali. Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať

Kristína Hagarová

Reprofoto: Reddit (readysetgorilla)

V poslednej dobe sa veľmi veľa hovorí o správnej výchove a o tom, čo by rodičia svojim deťom mali dovoliť a čo je naopak už cez čiaru. Svoje by o tom vedeli povedať aj cestujúci lietadlom, ktorí zažili naozaj nepríjemnú osemhodinovú cestu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, na Reddite sa objavilo video, v ktorom sa uvádza, že batoľa počas osemhodinového letu vyvádzalo a skákalo v lietadle, pričom rodičia vôbec nič neurobili. Batoľa skákalo na stolíku a rodičia neurobili vôbec nič, dokonca podľa informácií rodičov neupozornil ani personál lietadla.

Z videa zostali mnohí ľudia prekvapení

Na videu, ktoré sa taktiež na portáli objavilo, môžete vidieť dieťa ako skáče hore dole na stolíku, čo vyzerá dosť nepríjemne pre pasažiera priamo pred ním, ktorého trasie zo skákania. Rodina dieťa len sleduje. Žena, ktorá video zverejnila napísala, že takto to vyzeralo takmer celý let.

Ľudia v komentároch zostali pobúrení a šokovaní videom, pritom mnohí povedali, že by sa cítili trápne, keby boli na mieste rodičov, ktorí nezasiahli a dieťaťu to dovolili. Niektorí tiež upozornili na to, že daný chlap neurobil tiež vôbec nič ani sa neozval, že mu to prekáža.

Práve takéto zážitky len umocňujú túžbu mnohých ľudí po tom, aby letecké spoločnosti ponúkali možnosť letov bez detí.