Ukázala svoje 7-mesačné dvojčatá a ľudia sa do nej pustili. Kvôli tejto veci mamičku poriadne skritizovali

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (themejiafamily_)

Mladá mamička prekvapila mnohých ľudí, keď zverejnila videá so svojimi sedemmesačnými dvojčatami, ktoré už dosiahli svoju dvojnásobnú pôrodnú hmotnosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Metro, 22-ročná Alexis LaRue nemôže uveriť tomu, ako rýchlo rastú jej dvojčatá Camila a Elena. Obe vážia 9,5 kilogramov. Keď Alexis otehotnela, mala len 49 kilogramov, avšak počas tehotenstva pribrala na 82 kilogramov. Keď sa dievčatá narodili, mali každá vyše troch kilogramov, čo býva nezvyčajné, pretože dvojičky sú väčšinou menšie.

@themejiafamily_It’s a no for me 🤣🤣♬ original sound – Alexis LaRue

Kritika od neznámych ľudí

„Vždy som chcela byť mamou, takže som bola neskutočne nadšená, že sa mi to splní… v našich rodinách nemám dvojčatá, takže som bola šokovaná, ale aj nadšená,“ povedala. Alexis zverejnila video, ktoré už má viac ako 46 miliónov zhliadnutí a sama povedala, že si neuvedomila, že jej deti sú veľké, kým ju na to neupozornili ľudia v komentároch. Tí neboli veľmi milí, pretože jej písali, že fotky svojich detí upravuje, pretože nemôžu byť také veľké a ďalší jej písali, že je to nezdravé a nesprávne.

@themejiafamily_This is not 🧢♬ original sound – NYC.Treyvonnnn🤬

Baví ich skúšať nové jedlá a vždy, keď niečo konzumuje aj ona, chcú ochutnať. Áno, sú oveľa väčšie, avšak doktor tvrdí, že sú zdravé a že sa Alexis nemá prečo báť, že by na nich nebolo niečo v poriadku. Mnohí ľudia jej tiež písali, že ich prekrmuje, no mamička sa bráni, že to tak vôbec nie je a jedávajú normálne na svoj vek.