Victor Ibara prehovoril o jeho vzťahu s Twiinskou a aj o otcovstve. Rozišli sa ešte pred tehotenstvom

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Victor Ibara)

Herec sa dlho vyhýbal téme rozchodu medzi ním a známou speváčkou. Rôzne obvinenia a teórie na neho číhali z každej strany a o to horšie to bolo, že krátko po rozchode pár prišiel aj o bábätko. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás kedysi informovali v článku, pár Victor Ibara a Daniela Nízlová sa prvýkrát na verejnosti ukázal v apríli tohto roka. O ich vzťahu sa dlho špekulovalo, no svoju lásku s 11-ročným vekovým rozdielom nakoniec ukázali na prenose markizáckej šou. Netrvala však dlho. Začiatkom augusta potvrdila rozchod samotná Daniela a spolu s ním oznámila, že zároveň prišla o bábätko, ktoré nosila pod srdcom. Teraz, takmer o 2 mesiace neskôr, Victor konečne prezradil svoju verziu toho, čo sa vlastne udialo.

Foto: Instagram (DanielaTWiiNS)

Ako reagoval na dieťa?

Ako zaregistroval portál Odzadu, Victor ponúkol svojim fanúšikom možnosť opýtať sa ho otázky prostredníctvom sociálnej siete. Tí neváhali a hneď sa ho spýtali aj na jeho nečakané otcovstvo.

Na otázku, ako zareagoval, keď zistil, že sa stane otcom, odpovedal nasledovne: „Je rozdiel stať sa otcom a otcom. Postavil som sa k tomu priamo.“ Herec tiež priznal, že mu v tomto období boli veľkou oporou jeho rodičia, ktorí ho podržali a úprimne ho prekvapil ich postoj a podpora.

Následne padla otázka, ktorú mu často pokladali aj médiá. Ako sa vyrovnal so stratou bábätka? Victor má na to stručnú odpoveď. Priznal:  „Veľa vecí sa nedá vyriešiť hneď. Chce to čas.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victor Ibara (@victor_ibara)

Vzťah s Danielou

Najnovšie články