Kate zverejnila nádherné video, ktoré nenechalo ľudí chladnými: Takto pomáhajú George, Charlotte a Louis v kuchyni

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Deti Williama a Kate sú v kuchyni poriadne zaneprázdnené. V nedeľu sa na svojich sociálnych sieťach podelili s krásnymi fotografiami, z ktorých vytvorili milé video.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, William a Kate sa na svojom Instagrame podelili o milé zábery ich detí v kuchyni. Kate spolu s princom Georgom, princeznou Charlotte a princom Louisom pripravovali koláče pre miestnu komunitu v Cardiffe, pri príležitosti platinového jubilea.

Milé fotografie

Charlotte na fotografiách sype múku do misky, Louis preosieval. Fotografie boli veľmi milé a zachytávali momentky, ktoré fanúšikov veľmi potešili. Rodina upiekla maškrty pred sobotňajšou návštevou Cardiffu vo Walese, kde sa George a Charlotte pripojili k svojim rodičom na prechádzke a neskôr boli súčasťou koncertu.

Víkend osláv sa končí sprievodom ulicami Londýna, ktorý predstaví ikonické momenty z vlády kráľovnej. Tiež upozorní na to, ako sa spoločnosť za posledných 70 rokov zmenila. Do osláv bolo zapojených 10-tisíc ľudí, vrátane 2 750 vojakov a viac ako 6 000 dobrovoľníkov, účinkujúcich, kľúčových pracovníkov a 2 500 členov širokej verejnosti.

0
Komentovať