Dcéra Brada Pitta a Angeliny Jolie má 16 rokov: Jej premena všetkým vyrazila dych

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Kým v minulosti sa šírili klebety o tom, že Shiloh Jolie-Pitt sa necíti dobre v koži dievčaťa, zdá sa, že všetko je inak. Pred nejakým časom sa v súvislosti s ňou skloňoval aj názor, že sa cíti ako chlapec.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tento názor podporovalo aj to, že nosila krátke vlasy a obliekala sa do voľného oblečenia, ktoré by možno mnohí ľudia označili za „chlapčenské“. Ako uvádza portál Hola, Shiloh sa narodila 27. mája 2006 v Swakopmunde v Namíbii.

Foto: profimedia

Zmenila svoj štýl

Zúčastnila sa viacerých podujatí na červenom koberci so svojou mamou Angelinou Jolie a Bradom Pittom. Vždy, keď sa niekde objavila, zaujala a jej výzor bol neustále rozoberaný. Jej módny vývoj zodpovedá jej veku, preto mení svoje štýly aj celkový výzor.

Mnohí ľudia si všimli jej neuveriteľnú podobnosť s oboma slávnymi rodičmi, preto sa fanúšikovia vedia často pohádať kvôli tomu, na koho sa podobá viac. Pravda je však taká, že sa naozaj výrazne podobá na Brada Pitta, ale aj na Angelinu Jolie.

Foto: profimedia

Dá sa na umeleckú cestu?

Shiloh si nechala narásť dlhé vlasy a experimentuje aj s účesom, ale aj s make-upom. Podľa portálu už dokonca dostala niekoľko modelingových ponúk a oslovilo ju množstvo agentúr. Venuje sa tiež tancu, ale aj spevu. Mnohí jej teda predpovedajú umeleckú cestu. To sa však ešte uvidí.

 

Najnovšie články