Brad Pitt otvorene povedal, aký vzťah má aktuálne s Jennifer Aniston. Fanúšikovia majú konečne odpoveď

Kristína Hagarová

Foto: TASR/Paul Drinkwater/NBC via AP

Jennifer Aniston a Brad Pitt sú jednými z najsledovanejších hollywoodskych hviezd. Napriek tomu, že už sú niekoľko rokov od seba, neustále sa špekuluje o tom či ich vzťah nezačal od začiatku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Veľmi často sa na internete objaví článok so špekuláciami o tom či dvaja obľúbenci Hollywoodu opäť netvoria pár. Napriek tomu, že od ich vzťahu boli už obaja opäť v manželstve, rozchody dávajú priestor fanúšikom, aby stále dúfali. Podľa portálu Unilad, si o tom Brad Pitt nedávno zažartoval na odovzdávaní cien Zlatých glóbusov.

Ďakoval aj svojmu kolegovi

Práve na nich si piateho januára tohto roku prebral cenu a mnohí ľudia mali oči na stopkách, aby sledovali akúkoľvek interakciu medzi ním a Jennifer Aniston, s ktorou sa rozišli v roku 2005. Aj keď sa zdalo, že sa k sebe počas večera absolútne nemajú, ľudia napriek tomu dostali, čo chceli. Brad si preberal cenu za film Once Upon A Time In Hollywood a pri tejto príležitosti ďakoval aj svojmu hereckému kolegovi Leonardovi DiCapriovi, ktorý vo filme účinkoval spolu s ním. Pri tejto príležitosti si však neodpustil vtipnú poznámku.

Neodpustil si poznámku

„Chcel som sem so sebou zobrať mamu, ale nemohol som, pretože o každom, vedľa koho stojím, sa hovorí, že spolu chodíme. A to by teda bolo divné,“ povedal. Kamery sa, samozrejme, hneď zamerali aj na Jennifer Aniston, ktorá sa celý čas usmievala a keď Brad utrúsil vtipnú poznámku, vyprskla od smiechu. Brad Pitt niekoľkokrát označil Jennifer len za dobrú priateľku, čo je sklamanie pre mnohých fanúšikov. Informáciu o priateľstve potvrdil aj počas galavečera a rozhovoru, ktorý poskytol. Žiadny nový vzťah sa teda nekoná.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 90s (@90scelebvibes),

Reakcia Jennifer Aniston na seba nenechala dlho čakať

Obľúbená herečka, ktorú mnohí ľudia milujú hlavne zo seriálu Priatelia, kde predstavovala postavu Rachel Greenovej, nedávno poskytla rozhovor pre InStyle a ako uvádza portál Standard, prehovorila o tlaku, ktorý je na ženy vyvíjaný. Podľa nej je veľký problém, keď na ženy tlačia, aby sa stali matkami. Po rozvode s Justinom Therouxom o nej opäť začali  médiá rozširovať, že nechce mať deti alebo že nie je schopná mať deti a Jennifer už tieto slová nemohla vystáť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝑎 𝑝𝑎𝑟𝑖𝑠 𝑙𝑎 𝑛𝑢𝑖𝑡 (@aparislanuit),

Došla jej trpezlivosť

„Je tu tlak, ktorý je vyvíjaný na ženy, aby sa stali matkami a ak sa nestanú, sú považované za poškodený kus. Možno môj údel na tejto planéte nie je mať deti. Možno, že je tu niečo iné, čo mám urobiť,“ povedala. Taktiež prezradila, že nikto nevie, čo sa deje sa zatvorenými dverami a aké ťažké je to pre ňu a pre jej partnera. „Nikto nevie, čím som si prešla. Lekársky ani emocionálne.“ 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vintage (@dreamsthatglitter00s) on

Mnohí ľudia si myslia, že Jennifer Aniston je kariéristka, a že svojmu povolaniu obetovala celý svoj život. Vraj to je dôvod, prečo nemá deti. ľudia by mali konečne pochopiť, že nie každá žena sa stane matkou a niekedy je dokonca taká „drzá“, že si túto cestu vyberie sebavedome a sama.

Fanúšikovia kritikou nešetrili, v komentároch jej odkazujú, že chlapa si nedokáže udržať práve preto, že nechce dieťa a že je kariéristka. Sama herečka však povedala, že sa jej absolútne nepáči spoločenský tlak, ktorý je na ženy vyvíjaný. Vlastného dieťaťa sa už zrejme nedočká, no to neznamená, že jej život nie je naplnený. Čo si o tom myslíte vy?