Nový účes alebo upravené fotografie? Princ Harry svojich fanúšikov opäť dorazil, pozrite si ten záber

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Fanúšikom kráľovskej rodiny neujde žiadny detail. Teraz si pod drobnohľad zobrali vlasy princa Harryho. Na najnovších fotografiách sa zdá, že mu zhustli a stmavli. Čo je za tým?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako upozornil portál Daily Mail, na jeho profilovej fotografii spoločnosti amerického startupu BetterUp, ktorý je zameraný na duševné zdravie, sú jeho vlasy tmavšie a oveľa hustejšie. To však nezodpovedá tomu, ako ho videli fanúšikovia naposledy, a to na zápase v póle v Singapure, kde sú jeho vlasy svetlé a riedke.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Etalk (@etalkctv)

Plešatie ako jeho brat?

Pre 38-ročného princa Harryho, syna kráľa Karola, sú vlasy veľkým problémom. Hoci vo svojej knihe Spare – Náhradník, venoval niekoľko poznámok vlasom svojho brata, na svoje trochu pozabudol. Vypadávanie vlasov v prípade Williama označil za znepokojujúce a veľmi pokročilé, no zdá sa, že ani on nezaostáva. Vypadávanie vlasov v prípade princa Harryho sa urýchlilo v roku 2021 a popredný britský kozmetický chirurg predpovedá, že do 50 rokov bude prakticky plešatý.

Upravená fotografia?

Doktor Asim Shahmalak z Crown Clinic v Manchestri však tvrdí, že princa Harry prichádza o vlasy pomalšie ako jeho starší brat a zaostáva za ním o desať rokov. Vo veku 36 bol na tom Harry s vypadávaním vlasov tak, ako William, keď mal 26. Hoci gén plešatosti nie je u Harryho taký silný a William ho získal oveľa viac, v poslednom čase sa to aj tak poriadne zvýšilo. Na mnohých fotografiách môžete vidieť, že vlasy v prednej časti hlavy výrazne rednú.

Najnovšie články