Kríza ešte stále nie je zažehnaná. Meghan a Harry majú ďalšie problémy, objavili sa nové informácie

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (dukeandduchessofsussexdaily)

O problémoch vo vzťahu medzi Meghan a Harrym sa hovorí už niekoľko mesiacov. Zahraničný bulvár stále hľadá znamenia, že sa medzi nimi niečo deje a zdá sa, že našli ďalší „dôkaz“ toho, že sa vzďalujú od seba, ale aj od svojich celebritných priateľov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Mirror, na Instagrame sa objavila fotografia Meghan, ako si poriadne užíva, a to bez svojho manžela, princa Harryho. Už predtým sa objavili správy, že problémy vo vzťahu eskalujú. Harry mal dokonca kontaktovať právnikov so žiadosťou o rozvod.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sussex Daily (@sussexdaily)

Ďalšie klebety

Hoci sa s klebetami roztrhlo vrece, dvojica sa objavila ruka v ruke na verejnosti s úsmevom na tvári a neskôr taktiež vo videu na YouTube. Mnohí ľudia potom len krútili hlavou nad všetkými zaručenými informáciami o tom, že je medzi nimi koniec. Potom sa však objavila správa, kedy Meghan na verejnosti a bez mejkapu videli, ako má na ruke upokojujúcu náplasť.

Prišli o ďalších priateľov

Kým nedávno médiá písali o tom, že Sussexovci sa prestali kamarátiť s Davidom a Victoriou Beckhamovcami, pričom dôvodom mala byť Meghan Markle, najnovšie prišli o ďalších známych kamarátov. Reč je o Georgovi Clooneym, ktorý sa predtým s oboma priatelil. Teraz sa hovorí o tom, že má bližšie ku kráľovi Karolovi. Okrem toho sa vyjadril, že Meghan nepozná.

Keďže bol aj na ich svadbe, toto vyjadrenie mnohých ľudí prekvapilo. Harry sa momentálne nachádza v Ázii s kamarátom Ignaciom Figuerasom, kým Meghan je doma spolu s ich deťmi. Ona si však taktiež užíva na babskej jazde s dvoma kamarátkami.

Najnovšie články