Vyzerá ako tridsiatnik, no v skutočnosti je už dôchodca. Muž sa chváli tým, že oklamal starnutie

Hyriaková Kristína

Foto: X (Max Hertan)

Dave Pascoe hovorí, že sa mu podarilo prekabátiť starnutie. Má 61 rokov a chváli sa tým, že jeho telo je akoby mal len 38 rokov. Mnohí tvrdia, že oklamal prírodu.

Ako píše portál NYPost, David pochádza z Michiganu, je inžinierom sieťovej bezpečnosti na dôchodku a na svojej webovej stránke sa s ľuďmi delí o svoje prepracované cvičebné plány a diéty, ktoré mu podľa jeho slov pomáhajú. Hovorí, že denne berie priam neuveriteľných 158 doplnkov výživy.

Verí, že sa dožije aj 110 rokov

„Očakávam, že sa dožijem minimálne 95 rokov a budem v úžasnej forme. A možno aj 110, ak Boh dá.“ David tvrdí, že si nenastavuje budík a miesto toho spí, dokým prirodzene nevstane, hoci je to zvyčajne pred východom slnka. Potom začína svoju rannú rutinu. Na 15 minút sa natiahne na podlahe a päť minút skáče na trampolíne.

Trávi čas na slnku a užíva množstvo doplnkov

Následne si umyje zuby a vyčistí jazyk. Potom hodinu počká, kým si vezme svojich 82 výživových doplnkov. Ďalej chce tráviť čas na slnku, ide na rýchlu prechádzku alebo si zabehá. Taktiež relaxuje v saune a 45 minút každý deň medituje. Davidove rutiny však nie sú pevne dané a je v nich flexibilný. „Je úžasné, keď máte disciplínu, ale niektoré z najlepších vecí v živote vznikajú spontánne.“

Koľko ročne zaplatí za doplnky?

Najnovšie články