Dolli z Ruže pre nevestu vyzerá na sociálnych sieťach inak ako v televízii. Diváci nemôžu uveriť vlastným očiam

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Diváci objavili profil Dolli na sociálnych sieťach a nedokážu uveriť vlastným očiam. V skutočnosti totiž vyzerá úplne inak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci nie je nič nezvyčajné, že v Ruži pre nevestu súťažia ženy, ktoré sa nechali nejako vylepšiť, jedna súťažiaca medzi nimi už od začiatku vyniká. Nikoleta „Dolli“ Kortišová má totiž spravené pery aj prsia a, ako poznamenali jej kolegyne zo súťaže, podobá sa na Lelu Ceterovú. Ona to však poprela a nie div, keďže ak sa v zrkadle vidí rovnako ako na sociálnych sieťach, vyzerá skutočne úplne inak.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Našli jej fotky

Mnoho súťažiacich si pred začiatkom vysielania šou zamklo svoje profily na Instagrame, aby ich mohli sledovať len ľudia, ktorým sledovanie schvália. To je prípad aj Dolli, ktorá mala dovtedy verejný profil a komentáre jej zapĺňali fanúšikovia, ktorým sa jej umelý vzhľad viac než páčil. Medzi nimi bola napríklad aj spomínaná Lela.

Ruža pre nevestu však všetko zmenila. Na sociálnych sieťach, napríklad vo facebookovej skupine k Ruži, si Dolli neustále získava nové vlny kritiky, či už pre jej správanie alebo vzhľad. Teraz sa však smiech divákov ešte viac zintenzívnil, keďže našli jej profil na Instagrame a rozhodli sa porovnať jej fotky s realitou.

Reprofoto: Instagram (nicoleta_dolli_kortis)

Filter v realite nefunguje

„Keď zabudneš, že v realite nemáš filter,“ zhodnotila jedna diváčka v komentároch.

„To je masaker, porobíš si prestrelené plastiky a nakoniec si aj tak musíš drbnúť na fotkách filter, aby sa dalo na teba pozerať. Investícia storočia,“ nechápe zas ďalšia. Tretia sa rovno pýta: „Prečo si Dolli dáva na FB fotky cudzej ženy?“

„Mňa najviac baví, že akú dokonalú Barbie zo seba robí na Insta tými preupravovanými fotkami a v telke vyzerá jak druha osoba,“ okomentovala zas ďalšia žena príspevok, v ktorom diváčka tvrdila, že sa Dolli nechala inšpirovať Jessicou Alves – osobou, ktorá je známa práve tým, že podstúpila desiatky plastických operácií.

V komentároch sa dokonca objavila aj fáma, že Dolli mala zažalovať Markízu pre to, že na obrazovkách nevyzeralo dostatočne dobre. „Že vraj zažalovala Markízu, lebo že je v skutočnosti oveľa chudšia a naschvál jej kila pridávali, že 10 kg naviac,“ vysvetlila diváčka.

Reprofoto: Instagram (nicoleta_dolli_kortis)

Najnovšie články