Chceli to utajiť a opäť im to nevyšlo. Vieme, kto vypadne z Ruže pre nevestu, táto kráska dostala od Radka vášnivý bozk

Dana Kleinová

Reprofoto: VOYO

Záver najnovšej epizódy Ruža pre nevestu opäť priniesol hneď niekoľko zvratov a diváci tak majú o čom diskutovať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Šiesta epizóda so sebou priniesla množstvo zvratov. Potvrdilo sa, že vypadla Nicole, ktorá pri lúčení dala pri ich krátkom objatí pocítiť Julie, čo si o nej myslí  a najťažšie niesla jej odchod Stanka, s ktorou sa počas pobytu vo vile najviac zblížili. Našťastie, Stanka sa v tejto časti stihla viac zblížiť s Dolli a Veronou, a tak o priateľstvá nebude mať núdzu. Azda najväčší zvrat však prišiel na konci epizódy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Kto vypadol

Predtým než došlo k ceremoniálu, Poki si stihla dať s Radkom posledné rande. Namiesto toho, aby sa ho však na ňom snažila zaujať, rozhodla sa ho oboznámiť so situáciou vo vile. To sa jej však vypomstilo. „Mal by vedieť vnímať, aby vedel načítať, aké sú tu emócie, aké sú tu výkyvy,“ takto Poki obhájila svoje rozhodnutie, prečo sa rozhodla využiť čas osamote s Radkom na to, aby mu porozprávala o iných dievčatách a ich správaní.

Počas jej vysvetľovania ju Radko chytil za ruku a ona z toho bola nadšená. Radko si však v tej chvíli myslel úplne niečo iné. „Pokahontas namiesto toho spoznať ma lepšie, tak tam vlastne riešila len ostatné dievčatá a čo sa tam deje,“ povedal Radko a neskrýval sklamanie.

Jeho slová si diváci veľmi dobre zapamätali a presne preto si mnohí myslia, že to bude práve Poki, kto nabudúce vypadne. Jedna pozorná diváčka sa však v komentároch podelila o svoju teóriu: „Poki je v ukážke počuť, takže ona nevypadla. Ja si práveže myslím, že Frederika, keď Radko vravel, že neprišiel počúvať intrigy a na tom rande nič iné okrem toho nepočúval a začala to Frederika.“

Druhým tipom divákov je tak Frederika, ktorú Radko po rande označil za náladovú a určite k jej dobrému imidžu neprispelo to, že nazvala Julie pred Radkom psychopatkou. „V prvej epizóde v tých rýchlych ukážkach je ešte rande s Frederikou,“ všimla si však ďalšia pozorná diváčka a tak vznikla otázka, či si Dolli skutočne vzala späť ružu, ktorú Radkovi vrátila, alebo sa rozhodla ísť domov a je to práve ona, kto vypadol.

Záhadná pusa z ukážky

Najnovšie články