Nové informácie o zdravotnom stave Kate Middleton. O najnovšie správy sa podelil jej manžel, princ William

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Hoci kráľovská rodina je stále veľmi opatrná, čo sa týka vyjadrení o zdravotnom stave jej jednotlivých členov, ľudí prirodzene zaujíma, ako je na tom kráľ Karol a princezná Kate, ktorí bojujú s rakovinou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kým kráľ Karol sa už postupne vracia k svojim povinnostiam, pri Kate jej návrat ešte nie je jednoznačný. Pôvodne sa rozprávalo o tom, že sa na verejnosť vráti po Veľkej noci, ale pred niekoľkými týždňami prostredníctvom sociálnych sietí informovala, že aj ona bojuje s rakovinou. Mnohí ľudia netrpezlivo čakajú na každú novú informáciu o jej zdravotnom stave a najnovšie sa o niekoľko detailov podelil jej manžel, princ William.

Foto: profimedia

Bol stručný a vecný

Ako informuje portál People, princ William sa rozprával so svojimi priaznivcami, ktorí ho prišli navštíviť po jeho zastávke na James‘ Place Newcastle v severovýchodnom Anglicku. William poskytol stručné informácie o svojej manželke, ale aj o deťoch. „Naozaj sa všetci máme dobre,“ povedal následník trónu. Jeho cesta zahŕňala návštevu finalistu ceny Earthshot za rok 2022 Low Carbon Materials a organizácie pre duševné zdravie James‘ Place. Je to pritom jeho tretie verejné vystúpenie, odkedy jeho manželka oznámila, že podstupuje chemoterapiu.

Vo videu vysvetlila, že chceli celú situáciu najprv vysvetliť ich trom deťom, Georgovi, Charlotte a Louisovi a dopriať celej rodine čas, aby sa so správou zmierila. William si v prvých týždňoch zobral voľno od svojich povinností a bol svojej manželke oporou.

Najnovšie články