Outfit, v ktorom sa objavila na Oscaroch, rieši celý svet. Obľúbená speváčka Lady Gaga prekvapila všetkých ľudí

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Najprv sa objavila na červenom koberci v nádhernej róbe od Versaceho, potom krásne šaty vymenila za tričko a džínsy. Outfit Lady Gaga na udeľovaní Oscarov rieši celý svet.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, svetoznáma a populárna speváčka Lady Gaga zaspievala pieseň Hold My Hand na udeľovaní Oscarov. Pieseň bola taktiež nominovaná na najlepšiu pôvodnú pieseň, určená bola pre film Top Gun: Maverick. Počas vystúpenia mala na sebe len čierne tričko, roztrhané džínsy a tenisky.

Foto: profimedia

Silné slová

Spievala bez make-upu a vlasy mala zapletené do francúzskeho vrkoča. Pieseň uviedla inšpiratívnym posolstvom o komunite a láske. „Je to pre mňa veľmi osobné. Všetci sa navzájom potrebujeme. Potrebujeme veľa lásky, aby sme týmto životom prešli. Občas všetci potrebujeme hrdinu, tí sú všade okolo nás. Možno však zistíte, že by ste mohli byť svojím vlastným hrdinom, aj keď sa vo vnútri cítite zlomený,“ povedala.

Výrazné kontrasty

Jej vzhľad výrazne kontrastoval s jej výrazným outfitom, ktorý predviedla na červenom koberci. Róbu od Versaceho pôvodne na prehliadke predvádzala supermodelka Gigi Hadid. Okrem toho bola aj výrazne namaľovaná, mala červené pery a dymové očné tiene.

Najnovšie články