Princ Louis oslavuje šieste narodeniny a Kate zverejnila jeho novú fotografiu. Tento detail nikomu neušiel

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Najmladšie dieťa princeznej a princa z Walesu, Louis, oslavuje šieste narodeniny. Pri tejto príležitosti už tradične palác zverejnil jeho fotografiu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na všetkých sociálnych sieťach, ktoré sú pod správou Kate a Williama, sa tak už klasicky objavila nová fotografia princa Louisa pri príležitosti jeho šiestych narodenín. Nie je žiadnym prekvapením, že fotografiu vytvorila práve princezná z Walesu, o ktorej je známe, že miluje fotografovanie a často je za zábermi kráľovskej rodiny práve ona.

Podobá sa na Kate

„Štastné šieste narodeniny, princ Louis. Ďakujeme vám za všetky milé priania,“ znel jednoduchý popis k fotografii, pričom nechýba informácia, že fotku vytvorila práve Kate Middleton. Princ Louis je najmladšie dieťa Williama a Kate a zároveň mnohí ľudia tvrdia, že je jediný, ktorý sa podobá na Middletonovcov.

Vidieť to aj na najnovšej fotografii, pričom si to stihli opäť všimnúť aj mnohí fanúšikovia kráľovskej rodiny. Zároveň je Louis považovaný za veľkého nezbedníka, čo veľakrát ukázal aj na verejných vystúpeniach, kedy sa jeho výrazy tváre či milé grimasy stali na sociálnych sieťach virálnymi.

Najnovšie články